2733
2734

شاد شیم یکم 

😄😄😄 شروع کنید

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤شکر یزدان دختری ایرانیم🌼سخت میخواهم که در آغوش تنگ آرم تو را هر قدر افشرده ای دل را بیفشارم تو را🧡 نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آخ جون تاپیک فان بالاخره 😃

کسی نیست انگار 

همکاری نمیکنن😑😑

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2731

یارو تو حج، پرده كعبه رو گرفته بود مي گفت:

خدايا توبه... ديگه براي حیف نون جوك نمي سازم!

يه دفعه حیف نون میزنه رو شونش میگه : داداش قبله از كدوم طرفه؟

یارو داد ميزنه: خدايا! خاطره كه مي تونم تعريف كنم؟😑😂

💛

😂😂😂😂😂یاد اون دوران بخیر 

👀👀

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
2740
یارو تو حج، پرده كعبه رو گرفته بود مي گفت: خدايا توبه... ديگه براي حیف نون جوك نمي سازم! &nb ...

🤣🤣🤣🤣🤣

آفرین حرف دل😂😂😂😂😂

ﮊﺍﭘﻨﯿﻪ یه ﺍﯾﺮانی ﺭﻭ ﻣﯿﺒﺮﻩ ﮐﻨﺴﺮﺕ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ🎻

ﺧﻮﺍﻧﻨﺪه ﻣﯿﮕﻪ: ﺟﯿﻨﮓ ﺟﻮﻧﮓ 🎤

ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻪ میپرسه ﭼﯽ ﮔﻔﺖ؟ 🤔

ﮊﺍﭘﻨﯿﻪ میگه ﮔﻔﺖ: ﻫﻮﺍ ﺧﻮﺑﻪ... ﻋﺸﻖ ﺯﯾﺒﺎﺳﺖ

ﺩﯾﺪﻥ ﯾﺎﺭ... بوسه یار ﺁﺭﺯﻭﺳﺖ... ﺩﻟﻢ ﺍﻭﻧﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ

ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻪ میگه وااا ﺗﻮ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻭ ﮐﻠﻤﻪ ﺍﯾﻨﻬﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩ؟ 😳🙄

بعد ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻪ ، ﮊﺍﭘﻨﯿﻪ ﺭﻭ ﻣﯿﺒﺮﻩ ﮐﻨﺴﺮﺕ ﺷﺠﺮﯾﺎﻥ

ﺷﺠﺮﯾﺎﻥ ﻣﯿﮕﻪ: ﻫﺎﻫﺎﻫﺎﻫﺎﻫﺎﻫﺎﯾﯿﯽﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﻫﺎﯼ ﻫﺎﯼهاهاهایییییییی های های های های ﻫﯿﯿﯿﯽ ﻫﯿﯿﯿﯿﯽﻫﻮﻫﺎﻫﺎﻫﺎﻫﺎ ﻫﺎﻻﯼ ﻫﻮﺍ ﻫﺎﻫﺎﻫﺎﻫﺎﻩ ﺣﯽ ﺣﻪ ﺣﻪ ﺣﺤﺤﺤﺤﺤﺤﻪ ﻫﺎﯼ ﻫﯽ ﻫﺎﯼ ﻫﺎﯼ ﻫﺎﯼ ﻫﺎﯼ

ﻫﺎﯼ ﻫﺎﯼ ﻫﺎﯼ ﻫﺎﯼﯾﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯽ ﺩﻝ !!!!!!!!! 😐

ﮊﺍﭘﻨﯿﻪ میگه ﭼﯽ ﮔﻔﺖ؟ 🙄

ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻪ میگه ﻫﻨﻮﺯ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﮕﻔﺘﻪ!!! 😝😜

💛
2706