2752
2734
عنوان

یه چیزی بگم پشماتون بریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 9980 بازدید | 159 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گذشت و بعد چند روز هرشب، خدا شاهده هرشب تا شوهرم خوابش میبرد صدای ناله یه زن میشنیدم

وقتی شوهرمو بیدار میکردم صدا قطع میشد

انگار زنه تا صبح گریه میکرد

هر پرهیزکار گذشته ای دارد ،و هر گناهکار آینده ای ... پس، قضاوت نکن🤫🚫👩‍🦯

یکی لایکم کنه برم بیام

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
گذشت و بعد چند روز هرشب، خدا شاهده هرشب تا شوهرم خوابش میبرد صدای ناله یه زن میشنیدم وقتی شوهرمو بی ...

پشمام نمیریزه چرااااا. چون خودم یه بچه رو تو خونمون میدیدم مدتها. قرآن بخون زیااااد.سوره جن و بقره هم پخش کن. همش از بین میره.

من جیغ زدم شوهرم گفت چته ؟ ترسید گفتم چی بود ؟؟😨 گفت چی چی بود ؟ اون هیچی ندیده بود 🤦‍♀️

وای منم یه شب با داداشم و مامانم از بیرون اومدیم داداشم بیرون پارکینگ موند سیگار بکشه من و مامانم اومدیم تویه پارکینگ داشتیم حرف میزدیم یه هو داداشم اومد تو از پله ها رفت بالا منم پشت سرش رفتم وقتی رسیدم دم خونمون در باز بود ولی برقا خاموش بود رفتم تو دیدم داداشم نیست دوباره رفتم پایین گفتم مامان تو هم دیدی داداش رفت بالا گفت اره 

رفتم در پارکینگ و باز کردم گفتم دیدم تو کوچست :(

چیز شبیه ابر که نمیپره  میفته یا پرت میشه

دقیقا پررنگتر ازابر بود و کمرنگتر ار ملحفه

هر پرهیزکار گذشته ای دارد ،و هر گناهکار آینده ای ... پس، قضاوت نکن🤫🚫👩‍🦯

احتمالا همون موقع تو تونل ، روح پریده بوده تو ماشینتون و باهاتون آمده بوده! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706