2733
2734
عنوان

کاربر mohabat00

196 بازدید | 22 پست

سلام @mohabat00   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 مو دلم سیت تنگ اویده😭😭😭 داروم منفجر ایبوم ز عصر تاحالا هی گریه کنم 

نونم باور کنی یا ن 

نونم سی چینو سیم سخته

اوین باره ایجوری ایبوم

توهم مثل مونی ؟

لری

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
شاه قاسم نه شاهدقاسم😅😅😅

ویرایش کردم نشد🤣

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2738
شاه قاسم نه شاهدقاسم😅😅😅

لر نیستم. اما  ارادت دارم بهش 😄

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
خدا شاهده گفتم الا یکی میاد ریپ میزنه میگه لری یا کرد😂😂🤦

😂😂😂🙌

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️

چه وت کرده

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

@mohabat00    

😭😭😭😭چکار کنم از سرم بری بیرون 

چوام کردی تو😭😭😭😭😭بخدا نونی چقد سیم سخته 

ایخدااااا کمکم کن 

توهم سیم دعا کن 😭😭😭😭دردت مین قلبوم 😭😭😭 هی عکس دخترت ایبینم بیشتر تش ایگروم 😭😭

لر نیستم. اما  ارادت دارم بهش 😄

کسی که اسم شاه قاسم وبلدباشه یه ذره هم ازرگش باشه لرهست😂😂😂😂

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
2706