2733
2734
عنوان

رحم اجاره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 40 پست
اطلاعاتتون غلطه جانم .  صبح اول وقت با یکی از مراکز درمان ناباروری شهرتون تماس بگیرید . تا برا ...

هر چی دست دلال بیفته معلومه همین میشه که شما گفتید

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین الان بسیاری از اجاره دهندگان رحم ، همسر دارن !  میشه بفرمایید اونا چطوری درحالی که شوهر د ...

رحم چیه؟

من تخمک رو گفتم. بدلیل اینکه هیچ لذتی بین اون مرد و زن وجود ندارد این نطفه حلال میشودددددد

این رو مجبورن بنویسن تو قوانینشون . تو اکثر مراکز خصوصی طرف رو نشونت میدم . دوتا از دوستای صمیمی من تخمک اهدایی گرفتن . یکیشون بیمارستان نیکان اقدسیه ، اون یکی در مطب خصوصی . هر دو درخواست دادن که مایلن طرف رو ببینن . دیدن . یکیشو خودم همراه دوستم رفتم تو بیمارستان نیکان . 

به اهدا کننده نمیگن که فلانی اومده ببیندت که بعدا نیاد مدعی بشه ، اما گیرنده رو میگن که فلانی با لباس فلان کجا ایستاده مثلا برو ببینش . 

در ضمن اسم و مشخصات کامل اهدا کننده و تاریخ تولد و شماره ملی و ... هم بهت میدن و اتفاقا در تمام غربالگری ها هم وقتی مشخصات مادر رو میپرسن باید بگی دونر چند سالشه و مشخصات کلیش رو بگی . 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2731
این رو مجبورن بنویسن تو قوانینشون . تو اکثر مراکز خصوصی طرف رو نشونت میدم . دوتا از دوستای صمیمی من ...

بله حالا متوجه عرایض من شدید که محرمانه هست.

اون پدر و مادری که با بدبختی تخمک یا اسپرم میگیرن هیچوقت راز بچه اشون رو فاش نمیکنن اما مسئله محرمانه هست و اون اهدا کننده هیچوقت نمی‌فهمه.

اصلا پیگرد قانونی داره

رحم چیه؟ من تخمک رو گفتم. بدلیل اینکه هیچ لذتی بین اون مرد و زن وجود ندارد این نطفه حلال میشودددددد

برای اهدای تخمک هم نیازی به محرمیت نیست 

نظر ایت الله جوادی املی :

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...