2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

یه مقدار روش بزارید ام وی ام بخرید فکر کنم این چینی ها از اشغالای داخلی بهتر باشه نسبتا

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
اینکه میگن موتور ضعیفه یعنی چی

موتور تیباس درسته 

ولی ما که ضعفی ندیدیم

مزایاش از نظر من نسبت به قیمتش:

مصرف کم بنزین

کابین جادار 

کابین کیپ و بدون صدا 

هزینه های تعمیر و قطعات مصرفی پایین و...

یه مقدار روش بزارید ام وی ام بخرید فکر کنم این چینی ها از اشغالای داخلی بهتر باشه نسبتا

عزیز ما دو سری mvmx33 داشتیم یه بار هم mvm315 الان شاهین داریم 

واقعا ماشین بدی نیست نسبت به قیمتش 

البته ما هم تو فکر ارتقا هستیم اما در حال حاضر خیلی راضی هستیم از ماشین

عزیز ما دو سری mvmx33 داشتیم یه بار هم mvm315 الان شاهین داریم  واقعا ماشین بدی نیست نسبت به ق ...

خداروشکر عزیزم خوب در اومده برای شما

ما بزرگترین اشتباه زندگیمونو کردیم کوییک گرفتیم  تو این یسال ۱۰ بار رفته نمایندگی فقط

خداروشکر عزیزم خوب در اومده برای شما ما بزرگترین اشتباه زندگیمونو کردیم کوییک گرفتیم  تو این ی ...

بیشتر از کیفیت به شانس هم بستگی داره داداش منم  ساینا صفر گرفت بقول شما یه پاش فقط نمایندگی بود 

فروخت راحت شد

بیشتر از کیفیت به شانس هم بستگی داره داداش منم  ساینا صفر گرفت بقول شما یه پاش فقط نمایندگی بود ...

اره واقعا