2733
2734
عنوان

مادرشوهر و خواهر شوهرم خرابن

| مشاهده متن کامل بحث + 9836 بازدید | 172 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بابا مادربزرگ بچشه  وعمه بچه ش😂

درسته من نسبت‌هاشونو میدونم 

ولی زندگی هرکس به خودش ربط داره 

حتی اگه از کارشون مطمن هم باشه من میدونم که نیست فقط از دیگران شنیده بازم اینطوری صحبت کردن درست نیست

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بابا مادربزرگ بچشه  وعمه بچه ش😂

دروغ میگه باور کن از حرصش اومده اینجوری به اون بیچاره‌ها میگه، میخواد خودشو خالی کنه، نهایت یه دختر ۱۷ ساله است که مخواد بقیه رو دست بندازه

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

من جات بودم اهمیت نمیدادم.حداقل پولای شوهرتو نمیگیرن.خرجشون درمیاد😁

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
شوهرشون مرده یا طلاق؟

هر دوشون طلاق گرفتن.خواهر شوهرم دو بار طلاق گرفته.از سال اول با شغل خواهر شوهرم که ماساژور مردا بود مشکل داشتم ولی شوهرم دعوام میکرد و حتی کتک که زبون منو ببنده.خودشو به نفهمی میزنه.قشنگ بیست روز بیست روز غیب میشن نیستن.میگم کجان میگه شمال میگه جنوب.دیگه حالم بهم میخوره ازشون.

من جات بودم اهمیت نمیدادم.حداقل پولای شوهرتو نمیگیرن.خرجشون درمیاد😁

بیا بببین چه زندگی به هم زدن.اونوقت من هنوز هشت ساله مستاجرم.تازه حرصم میگیره پزشو به من میدن و شوهرمو بی عرضه میدونن و منم میگن مدرک فوقم به درد نمیخوره

2706