2733
2734

واسه انتخاب اسم که توی سایت ها میگشتم به یه سایت برخوردم درباره طالع بینی ابجد اسم نوشته بود

اسمی که واسه نی نی انتخاب کردم رو خیلی دوست دارم ولی نوشته بود با طالعش جور نیست

استرسی شدم نظرتون چیه؟

موثره کاملا اما پیش آدمش باید بری ن تت

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نگو که باور کردی 😒

یعنی چی طالعش جور نیست کل اینا چرت و پرته 

اسمه دیگه هر  چی دوس داری بزار 

گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂❤️  همون دختره با موهای مشکلی و چال گونه که وقتی میخنده قند دنیا تو دل پدر و مادرش آب میشه🥺🧡 من همان دختر ۱۴ ساله ای بودم که فکر میکردم اگر رنگ موهایمان را روشن کنم زندگی ام نیز روشن می‌شود 😊💞 من و آن کارت پستال های سوختم خاکسترم را باد برد بهترین دوستم مرا از یاد برد😆🩷 دیگه اون دختر خوشگله قبلی نیستم خانم شدم عوض شدم 😇💚 در ضمن دانشجوی آینده دندان پزشکی دانشگاه تهران ایشالله یه روز تاپتیکش رو بزنم 🥺💛 زندگی توی مازنداران حس خوبی داره فک کن هر روز صبح چشمتو توی بهشت باز میکنی🫠💙 

من اعتقادی ندارم به اینا هر چی به دلت نشست بذار

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

حرف گوش کن خیلی ها دیدم اسمشون رو عوض کردن خیلی خوب شده خواهرشوهرم اسمش توران بوده مریضی بدمیگیره مادرش نیت میکنه اسمشو بذارفاطمه فرداش بچه خوب شده روده ی بچه باد کرده یه همچیز ی بیماری داشته مردنی بوده

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2740
یعنی شما انجام دادی؟

من مجردم

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2706