2752
2734
عنوان

اون تاپیکی که گفت چرا مردا موی بلند دوست دارن بیاین بگم ...🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 50 پست
😂🤣 وای اه  اونوقت باید عوضش محکم صدادار میزدی

تو روحت 😂😂😂😂😂😂😂😂

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
دلیل خاصی نداره بقیه منحرفش میکنن بابای منم اصلا موی کوتاه دوست نداره و عقیده داره دختر باید موهاش ب ...

بابای منم حساس، از بچگیم وقتی مامانم میبرد من را آرایشگاه و موهام را کوتاه میکرد ناراحت میشد، ولی من الان رفتم ماشین کردم برخلاف میلش😂میگفت شبیه زندانی ها شدی

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بابات به تو اوت حس و ندارع ک:/  میگیری چی میگمم😂

اس🌹ی عزیزم ؟ 😅❤چه ربطی داره 

به مامانمم میگه کچل کن 

جدید نیستم بخدا از سال ۹۷ تو سایتم کاربری جدید زدم انقد گزارش نزنید الکی ❤😂
2731
بابای منم حساس، از بچگیم وقتی مامانم میبرد من را آرایشگاه و موهام را کوتاه میکرد ناراحت میشد، ولی من ...

زندانییییی😅😅😅

موهای من تا نزدیکی ساق پامه اونروز زن فامیل گفت از قدیم گفتن دختری ک موهاش و بلند کنه یعنی شوهر میخ ...

عزیزم نگه داریش سختت نیس. موخوره نمیزنه ؟

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
بابای منم حساس، از بچگیم وقتی مامانم میبرد من را آرایشگاه و موهام را کوتاه میکرد ناراحت میشد، ولی من ...

حالش دیدن داشت اون لحظه😂

من جرعت نمیکنم میدونم برخورد جدی میکنه😂

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
و منی که سال گذشته به تشویق شوهرم با ماشین صفر موهامو کلا زدم🤣🤣🤣الان که بلند تر شدنه میگه دیزل بز ...

اصن سلیقس بعضیا میگن همه منحرفن 😅

حالا پس دلیل منحرفانش چیه خخخخ

اگه روتون نمیشه اینجا بگین درخواست بدین و اونجا بگین

اخه خیلی دلم میخواد بدونم خخخخخ

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
موهای من تا نزدیکی ساق پامه اونروز زن فامیل گفت از قدیم گفتن دختری ک موهاش و بلند کنه یعنی شوهر میخ ...

چی گفت مامانت 😅

حالا پس دلیل منحرفانش چیه خخخخ اگه روتون نمیشه اینجا بگین درخواست بدین و اونجا بگین اخه خیلی دلم م ...

بزن تو بیو مرد و خودت و همه را راحت کن🫠😐

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
2706