2737
2739
عنوان

اون تاپیکی که گفت چرا مردا موی بلند دوست دارن بیاین بگم ...🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 50 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دلیل خاصی نداره بقیه منحرفش میکنن بابای منم اصلا موی کوتاه دوست نداره و عقیده داره دختر باید موهاش بلند باشه وگرن ظاهرا چ فرقی با پسر داره

الانم موهام تا زیر زانومه اجازه نمیده کوتاه کنم

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2731

با اجازه اسی

کسی تعبیر خواب بلده؟

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤

و منی که سال گذشته به تشویق شوهرم با ماشین صفر موهامو کلا زدم🤣🤣🤣الان که بلند تر شدنه میگه دیزل بزن🥴🥴🥴

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740
باشه بابا تو خوبی

عشقم بیا پیوی

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
عزیزم بیشتر پسرا همینن یکی از دوستام موهای شلاقی و پری داره تا رو باسنشه هر چا میریم پسرا میگن اووف ...

وای پسر منحرف 🥴ناموس ندارن خودشون؟؟

جدید نیستم بخدا از سال ۹۷ تو سایتم کاربری جدید زدم انقد گزارش نزنید الکی ❤😂

دلیلش از نظر من حس زنانگی دادن بهشونه،اونا ک تفاوت حرف زدنمون با خودشونو دوس دارن ک خب شاید ریشش برگرده ب حس جن.سی

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

لطفا میاید تاپیک قبلیم لایک کنید  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706