2733
2734
عنوان

مادر عروسمون پاگشامون کرد🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 4663 بازدید | 101 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا ناراحت بودی خودت از دست مادرت میگرفتی  اونا علم غیب نداشتن شما تعارف الکی میکنید

خودش تازه عروسه عزیزم!

اونا باید شعور داشته باشن ظرف دست مهمون ندن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم🦭🐚🦢 تو دراما های جذاب تگم کنین🛐 مرسی اه.
عزیزم خودش ته عروسها 

خب اگه بگیم کار خانواده عروس زشت بوده، کار خود ایشون بدتر بوده

درحالت خیلی بدجنسانه میشه اینطور فکر کرد که اونا گفتن بذار مادرشوهر بشوره، چه بهتر

ولی ایشون به مادر خودش هم رحمش نیومده

2731

من نه میزارم کسی اومد خونمون ظرفی بشوره نه خودم میرم جایی بخوام بشورم حتی تعارفم نمیکنم همه هم راضین از این موصوع یه بار همون اول زندگی نذاشتم هیچکشم ازم انتظاری ندارن ...فقط خونه مادرم میشستم که اونم دستم اگزما گرف دیگه نمیشورم خودمون باشیم خوااهرم میشوره عروسا باشن عروس میشوره ....حالا مال شما که واقفا خیلی کار بدی کردن ....مادرتونم نبلید تعارف میکردن مگه فامیل اونم مادرشوهر میره طرف میشوره واقعا که چه پررو هستن عروستون خجالت نمیکشه...اونا انتقام یه چی رو گرفتن ازتون ...من بودم میرفتم مادرمو برمیگردوندم پیش عروس هم میگفتم مامان شما بشینین فلانی خودش میشوره 

نه من نرفتم ،چون تا آخر توقع داشتم عروسمون بره از دست مادرم بگیره

خیلی کارت اشتباه بود الان هم باید از دست خودت عصبی باشی نمی خواستی ظرف بشوری نشور ولی می‌تونستی بری مامانت رو از آشپز خونه بیاری بیرون باهم بشینین

چون بحث عروس و خواهرشوهره،نی نی سایتیا عمرا حقو بدن به شما اما کاااملا واضح هستش که کار عروستون خیلی ...

نه بخدا من که مجرد هستم ولی استارتر دید اونا بیشعورن خودش باید با صدای بلند میگفت مامان کمرت درد میکنه توچرا میخوای بشوری این همه جوون هست بده من بعد اونا هم دوزاریشون می افتاد میومدن از دستشون میگرفتن کار استارتر که تا ظرف اخر منتظر بوده چه معنی میده😐همون اولش دید کسی چیزی نگفته باید خودش یکاری میکرد

همون طور که الان همه ماشین لباسشویی دارن انشالله یروزم ظرفشویی داشته باشن تا مهمان ها میزبان هردو را ...

جواب نمیده 

موقع مهمونی ده نفره هم ماشین کار می‌کنه هم ظرف میشوریم 

مگه چقدر ظرف و بشقاب ظرفیت داره

تازه عر‌وس چیهه  ایشون خواهر شوهر هستن در واقع رفتن خونه پدر و مادر زن داداشش

بابا رفتن اونجا که اسیو پاگشا کنن

حتی اگرم‌ مهمونی ساده بود اصلا وظیفه مهمون ظرف شستن نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم🦭🐚🦢 تو دراما های جذاب تگم کنین🛐 مرسی اه.
حالا اگه عروس میگفت مامانم خونه مادرشوهرم ظرف شسته جبهه میگرفتین

ن هرکی دلش میسوزه خودش بلندشه فرقیم نداره عروس یا خواهرشوهر

من برم جایی مامانم بلندشه کار کنه سریع میرم خودم جاش اون کارو انجام میدم من اگ ب مادرم احترام نزارم عروس میخواد احترام بزاره؟!

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

مادر عروستون هم برای ۳۰ نفر غذا آماده کرده 

مادر شما ه لطف و احترام کرده ، جبران محبت ایشون کرده 

شما چرا اینقدر حسابگری میکنی حالا؟؟؟ 

لطفا با مطرح کردن این چیزا  مادرت نسبت به عروس و خانواده اش از حالا دلچرکین نکن

اتفاقا الان بیشتر مقصر شما هستی که میتونستی بری همون موقع نذاری مادرت کار کنه  نه اینکه بری سریع بشینی و کلی خودخوری کنی

🌱
2706