2752
2734
عنوان

عشقم داره عقد می‌کنه اینم از شانس گو.ه من....

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 53 پست
تو یه ماه یه نفر رو شناختی شد عشقم... خدایا اگه یه روز  اینطوری شدم خودت سوسکم کن...

قبلا همو می‌شناختیم دوستم بوده

ولی تو این یک ماه یکم جدی تر شد

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تویک ماهه چطور شد عشقت؟   برفرض اگرم عشقت باشه یکطرفه بوده متاسفانه

عزیزم قبلا همو می‌شناختیم دوست خانوادگی بوده باهم رفیق بودیم

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
2731
قبلا همو می‌شناختیم دوستم بوده ولی تو این یک ماه یکم جدی تر شد

دو تا کار

رمان کمتر بخون

یسری کار مهم برای انجام دادن پیدا کن

عشق خوبه _ ولی نه اینکه کل مغزتو هدر همین بدی.

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
اسی فهمیده بخاطر پولش باهاشی از ایناهه که با یه عالمه دختر بوده 

نه خیلییی پسر پاکی بود خیلی وحشتناک خوب بود 

خوشبحال همسر آینده ش 

پسره هم پولدار هم خوب 

یه ماه  داداش 

سه ماه یچیزی:

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
عزیزم قبلا همو می‌شناختیم دوست خانوادگی بوده باهم رفیق بودیم

به هرحال متاسفم

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
جدی نشده طرف اصلا به یه ورشم حسابت نکرده وگرنه زرتی نمیرف یکی دیگه رو بگیره

میشناسمش بخدا خیلی دوسم داشت

ولی مامانش بدون اجازش رفت خواستگاری یکی دیگه اینم چون میخواست سریع تر ازدواج کنه رفت باهاش

نه خیلییی پسر پاکی بود خیلی وحشتناک خوب بود  خوشبحال همسر آینده ش  پسره هم پولدار هم خوب ...

اوکی تو یه ماه فهمیدی پاکه...