2737
2734

زن عمومه 

این زن از صبح تا شب گوه زندگی ما رو می خوره ( بی ادب نیستم ولی نمی دونید داره چیکار می کنه )

از صبح تا شب با زندگی در جنگه 

می ره به شوهرش که میلیاردره می گه بچه های فلانی این قدر درس می خونن این کار می کنن 

فلان جا می رن 

رفته پیش ملا طلسم گرفته 

از کجا فهمیدیم ؟ از اون جایی که هم حسوده هم خره از زیر زبونش در می ره

همه جا می شینه می گه فلانی ها یعنی ما حسود زندگیشونیم درحالی که 

ما عارمون می گیره باهاشون صحبت کنیم 

چیکار کنیم دست از سر زندگی ما بر دارن 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

ینی تو شدی زن عموی دیگت؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ینی تو شدی زن عموی دیگت؟

نه زن عموم رفته برا ما طلسم گرفته 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
نه زن عموم رفته برا ما طلسم گرفته 

ها؟

ینی تو مجردی ؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2738
الهی که  خیر نبینن یکی از آشناها منم بختم و بسته  خدا رو شکر با سن کم فهمیدم رفتم بازش ک ...

چطوری بختو باز کردی؟؟

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
2706