2733
2734
عنوان

بالاخره مامانم از دبی برگشتتت😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1733 بازدید | 66 پست

الان همه میان میگن پولداااااار باکلااااااس

وقتی هم یه خانم تایپیک بزنه بگه برای مسافرت میخوام غذا درست کنم همه پولدار و باکلاس میشن  

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حاضرم هرکاری کنم این تاپیک حذف شه چرا شماها این جوری هستین..

چرا مشکلش چیه ؟

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
2731
فهمیدیم‌میلیاردره

ارههههه دقیقا

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
جدی مشکل شما چیه؟ لباس رو ترجیح می دی به گوشی؟

عزیزم گوشی هدیه ی خودش بوده

ولی لباس و..واسه دلخوشی من کاش یکم میخرید

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
❤️ ببخشید چطور دادی کنکور رو  امروز رفته بودی

عزیزم من فقط کنکور تیر می‌خوام بدم 

نرفتم