2733
2734
منم امتحان دارم. اصلا دست و دلم نمیره بخونم. 

من یه ذره خوندم ،نه که با تست یاد میگیرم ،جزوه جلومه هی تست میزنم 😅کلا ۷ نمره ی درسمون برای فرداست ،۱۳ نمره اش برای آخر ماهه💔تا ۱۲ ظهر وقت دارم باز 

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم ندیدم🤣

😰😰😰کار این خیار شوره است

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
من یه ذره خوندم ،نه که با تست یاد میگیرم ،جزوه جلومه هی تست میزنم 😅کلا ۷ نمره ی درسمون برای فرداست ...

من 8 امتحان دارم. امروز اصلااا نخوندم از صبح بیدار شدم فقط کتاب بازه. بنظرم جمعه ها واقعا دلگیره

دیروز حالا یکم خوندم کلی ذوق زدم که جلو افتادم بعد امروز قشنگ با نخوندنم خراب کردم 

2706