2733
2739
عنوان

علت بدن درد و استخون درد چی هست؟

82 بازدید | 16 پست

مادرم هم به مدته مثل من کل استخون های بدنش درد می‌کنه 

دکتر رف مکمل ویتامین و مسکن داده و جواب نداد چرا

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رماتیسم 

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
علایمش چی هس

درد بدن .بیحالی  .کوفتگی   

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
منم همینم رفتم دکتر نوروبیون و مسکن داد و کلی ویتامین گفت ویروس جدیده مثل همیشه

من چندساله این مشکلو دارم آزمایش دادم کمبود ویتامین ندارم

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  
همه اینا رو دارم

برو ازمایش کلی بده

وای من چند مدته کمردردو پادرد بسیار شدیدم.  قبلا و قدیم هم داشتم ولی به این شدت نبوده اصلا از د ...

چمیدونم من. من خودم  دکتر ام ار ای نوشت از تنبلیم نرفتم یهو بی دلیل کمرم میگیره رفتم‌ خودکار از زمین بردارم الان مثل چلاقا  کمر درد دارم

عزیزم ویروس جدیده منم گرفتم هر شب هر روز دارم مسکن میخورم و آمپول کتارولاک و شیاف میزنم

وای خدا