2752
2734

هر کاری میخوام شروع کنم اینجا تجربیات دوستان میگن نمیشه نمیخرن و... ولی تو اینستاگرام میبینم استاد میگه ماهی ده تومن داری یا کلی سفارش داره دختره 

میخوام قالب شمع بخرم میترسم رو دستم بمونه کسی واقعا بجربه داره یک کاری رو بهش نتیجه بده

نینی سایت که سم خالصه

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میتونی توی دی جی کالا بفروشی میتونی تو اینستا تبلیغ کنی پیجت ببری بالا بفروشی

کی گفته نمیشه؟

ولی زیاد غالب نگیر قیمتت خوب بگو و از اینجور چیزا

و اینکه هم اینستا رویا فروشی میکنه هم اینجا انرژی منفی گاها به اوج میرسه

ببین الان هر کاری کنی بدون توش رکوده وضع اقتصادی بد باشه رو همه چی تاثیر میذاره فروش خوب کار خیلی خوب و تبلیغ بالا میخواد مخصوصا شمع که جزو واجبات نیست و خود من به شخصه حاضر نیستم براش خرج کنم پس باید بگردی دنبال مشتریش

اینیستا دروغی بیش نیست 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

اول بازار فروش محصولتو پیدا کن بعد بزن تو کارش،مثلا من میخوام دسته بیل تولید کنم میدونم باس ب کدوم قشر بفروشم شمعم همینطورمشتریتو باس از بین اوناییک لوازم تولدو جشنو اینا میفروشن ،نزدیکای شام غریبان اینا پیدا کنی انجوری فروشت بالا میره 

بعدم هر محصول خاص، گوگولی و خوشگل و خلاقانه ای فروش داره کارت تمیز باشه مشتریشم پیدا میشه

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید

اره اگ بگیم مردم شمع میخرن یا ن معلومه ک مشتری نداره درسال شاید یدونه مگه مردم هر روز پکتین و امولیسفایر برا غذاهاشون میخرن این محصولات فقد بین کارخونه ها فروش میره

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید