2733
2734
عنوان

همین الان در چه حالین ؟شام چی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 81 پست
نشیتم قلیون میکشممم و فعلا  حالم روحی خوبی ندارم

هعی چقد من قلیون دوس دارم ولی شوهرم خونه نمیاره :(

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سرما خوردم بدجور دوروزه افتادم از اونور هم پریود شدم🥴

شامم کباب تابه درست میکنم اگه حال داشته باشم

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 

شهرستانم 

شنگول و منگول خونه عموشون هستن که همسایه دیوار ب دیواره 

شام تاس کباب دارم با گوشت کبک 

دل درد شدید و پ...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌حالی پاشم ندارم   کنار بخاری خوابیدم شوهری سر کار.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

تو خوابگاه

خلوت و سکوت 

اکثرا رفتن شهر خودشون

شب شام هم مرغ احتمالا

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
دو تا چیزی ک خیلیییییی میخوامممممممممممممم نوش جان 

اخ عزیزم ببخشید ، دلت خواست؟🥲😂💖

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-

ناهار سیب زمینی سرخ کرده با مرغ داشایم شامم خورشت نثار دختر بزرگم بیدار شده از خواب داره لجبازی میکنه رو عصابنه کوچیکه ام رو پامه😑

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
برا دختر کوچولوی منم بخر خیلی دوس داره

قربونش برم خدا حفظش کنه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706