2737
2734
عنوان

این نگاه مردا نشونه چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 33 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسرا توهمين كلا  حتمن فك كرده كشته مردشي

ی کاری کرده بود برامون ازش تشکر کردم خیلی ، فک کنم نباید تشکر میکردم ازش بی جنبه🤦🏻‍♀️بخدا خیییلی پشیمونم و اعصابم خراب شد 

بنظرت کار بدی کردم؟

بی ادبی

ی لطفی کرده بود برا خانوادمون من خاک بر سر هیچوقت باهاش سلام هم نکرده بودم قبلا امروز چن بار ازش تشکر کردم خاک تو سرم کاشکی بی محلش میکردم نکنه راجبم فکر بدی بکنه ای خدااااا 🤦🏻‍♀️بخدا خییییلی اعصابم گرفته 

بنظرت نباید محلش میزاشتم ؟؟؟؟

عین آقایی که منم میگم بهم زل زده بود

میگن وقتی توجهشون به یکی جلب بشه نگاه میکنن

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 
2740
اخه این هوله

منکه نمیتونم مردای هول از غیر هول تشخیص بدم😂

ولی اگه اینجوریه ازش دوری کن

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

بی محلی کن کونش بسوزه

زندگی سخته ولی تحمل کن روزای خوب در راهه🍃♥️اگه دلت خواست امضامو که خوندی واسه خونه دار شدنم دعا کن‌🤎دوستت دارم دوست نینی سایتیه من♥️میدونم توام مثه من از اینکه نمیتونی درد و دلاتو ب‌ اطرافیانت بگی میای اینجا چون حداقل دلخوشیت اینه کسایی که با بی رحمی قضاوتت میکنن غریبه ان نه اشنا🙂با اینکه نمیشناسمت ولی دوست دارم مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی🥰
ی لطفی کرده بود برا خانوادمون من خاک بر سر هیچوقت باهاش سلام هم نکرده بودم قبلا امروز چن بار ازش تشک ...

ولش کن باو زیاد  بهش فکر نکن زیادم تشکر نکن دیگه یه بار کافیه

پرررو شده

2706