2752
2734
عنوان

خاستگار پولدار یا اونی ک دوسش داری

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 32 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تجربم. میگ دو

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
اولی  پولدارا زیاد خیانت میکنن

دقیقا مرد پولدار خیلی کم میشه ک فقط با زن خودش باشه من هر چی پولدار دیدم خراب بودن دو جا مرد میشه شناخت وقتی ک خیلی پولداره و هیچ کاری نمیکنه دوم هم وقتی زنش مریضه بازم وفاداره

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 
دقیقا مرد پولدار خیلی کم میشه ک فقط با زن خودش باشه من هر چی پولدار دیدم خراب بودن دو جا مرد میشه شن ...

بله درسته از آدم پولدار باید ترسید

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

کسی که یکبار ولت کرده باز هم می تونه این کار را انجام بده . اگر توی زندگی مشترک برات مشکلی پیش اومد می تونی روی همراهیش حساب کنی ؟ زندگی فقط عشق و عاشقی نیست گذشت و فداکاری و صبر و البته پول (منظورم حداقل امکانات زندگی هست) نقش بیشتری دارند .

حتما با یک مشاور صحبت کن و بعد تصمیم بگیر