2733
2734
عنوان

این کاربره که تاپیک زده بود درباره دختر همسرش

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 73 پست
کابریشم چی بود یادم نیست

نگران نباش بازم تاپیک میزنه هر از چندی یه همچین تاپیکی میزنه کلی هم بهش بد و بیراه میگن بازم برمیگرده 😐😐حیف اون دختر واون همسر که اسی قدرشونو نمیدونه البته منظورم از اسی منظورم اون کاربر بودا اسمشو یادم رفته

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
می‌گفت دختر همسرمو ،در نبود همسرم شکنجه میدم 

چرا حرف مفت میزنی کی اینو گف

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂                                                   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آخی دورش بگردم الهی واقعا من این قسمت رو نخوندم دلم کباب شد 😭واقعا همون موقع که اومد واسش باید قبول نمی‌کرد ایشون که میدونست بچه داره و نمیتونه تحمل کنه 💔

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
2731

بچه ها به خدا منم زن بابام ، پسر شوهرم با ما زندگی نمیکنه اصلا گاهی میاد سر میزنه من انقد بهش محبت میکنم میبرمش بیرون براش خوراکی میگیرم ، ولی اون مخصوصا از وقتی باردار شدم باهام لج می‌کنه ، سیسمونیمو که تازه خانوادم گرفتن قایم کردن وگرنه لج می‌کنه 

هیچی میخواد با اعصاب آدمای سایت بازی کنه 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
احساس میکنم سرکاریه چند وقت یه بار میاد تاپیک میزنه و اعصاب کاربرا رو بهم می ریزه و میره

اسکله 

چرا مردم پربازدید میکنن حالا 

مشکل اساسی داره قبل ازدواج کور بوده که بچه داره باید بره روانپزشک والا 

این رو از کجا درآوردی. بنده خدا فقط گفت نمیتونم تحملش کنم راهکار بدین. 

راهکار من: اسی جان همونطور ک خودت گفتی دختر همسرت بچه بدی نیست.  دلیلی برای بدی باهاش نداری. چیزایی ک فکر کنم آرومت کنه تا با قضیه کنار بیای ۱_ ب این فکر کن خونه ی پدر امن ترین جا برای دختره و شما نباید این امنیت رو ازش بگیری ۲_ ب این فکر کن اون بچه مادر نداره و شما خیلی راحت میتونی ب اون بچه مهر مادری بده و خدا هم جور دیگه ای بهت نگاه کنه ۳_ ب این فکر کن ک بچه بزرگ کردن تا این سن رسوندن خیلی سخته و الان شما ی دسته گل ۱۱ ساله داری ک راحت میتونی جای مامانش باشی و از اختلاف سن کم لذت ببری ۴_ ب این فکر کن ک همسرت با اینکه بچه ش رو دوست نداری اینهمه دوستت دارا و بهت خوبی میکنه وای ب اینکه ب بچه ش خوبی کنی. ببین چقدر عزیز میشی براش. واقعا امتحان کن. اون مرد بیچاره مهر هر دو شما رو تو دل داره فکر کن اگه با هم خوب باشین خونه براش بهشت میشه. امیدوارم مادر و دختر خوبی باشین برای هم

منظورم اینه با دوست نداشتنش و محبت نکردن بهش داره اینجوری شکنجه بهش میده

آره جون خودت حرفتو عوض کردی.کاربریایی که تازه عضو میشید فقط برای مسخره بازی

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

البته بدم نميگه اين كاربر ك ميگه شكنجه ميكنه…

چون كاري ك ميكنه كم از شكنجه نداره مثلا دختر خاهرشوهرش رو دوست داره و جوري جلوي اين بچه زفتار ميكنه ك اين بچه ميفهمه اونو بيشتر دوست داره اينجور كارا كم از شكنجه نداره

2706