2752
2734

بالاخره بعد۲ماهونیم شرکت کروزپیام دادبرم براشروع بکارازشنبه

کسای ک کروزرفتن یااطلاعی دارن بگن

میدونم سخته سرپابودنش امامشکلی نیس

یه سوال ذهنم درگیرکرده من قبلاادرس خونه عمم دادن اسلامشهر

الان هفته دیگ قراره خونه خودمون بیادفردیس

خودشون میگن کجاسوارشم باکدوم سرویس برم

و اینکه شنبه ک برم چی میگن و چیکارمیکنن

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

میری کلاس آموزشی برات میزارن

بعد تقسیم میشید به سالن های مختلف

سخت ترین سالن هم سالن تزریق کارخونه (کیلومتر ۱۱)

بعدم میری کار میکنی

حقوقش خوبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میری کلاس آموزشی برات میزارن بعد تقسیم میشید به سالن های مختلف سخت ترین سالن هم سالن تزریق کارخونه ...

وای من همون کارخونه افتادم کارخونه2

چرامگه چجوره

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
سلام خوبی؟ بله اونجا سرویس داره .. خودشون میگن کدوم ایستگاه باشی برای سوار شدن به کرج هم سرویس داره. ...

سلام ب رو ماهت من کارخونه ۲ افتادم‌..بهم میگن کجاسوارشم؟؟

اموزشش چجوره رقیقا روزاول چیکارمیکنن گفتن ۹اونجاباشم ناشتا

میری کلاس آموزشی برات میزارن بعد تقسیم میشید به سالن های مختلف سخت ترین سالن هم سالن تزریق کارخونه ...

چ سالن هایی داره..مگه سالن تزریق چجوره

وای من همون کارخونه افتادم کارخونه2 چرامگه چجوره

سالن سختیه دیگه

تابستونا فوق العاده گرم

و زیاد تر تمیز نیست به نسبت سالن های دیگه

سالن کویل بهتره از بقیه با ایربگ

اگه خونتون عوض کردید اطلاع میدی با سرویس فردیس دیگه میری میای

میدونی حقوقش چقدر شده؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
سالن سختیه دیگه تابستونا فوق العاده گرم و زیاد تر تمیز نیست به نسبت سالن های دیگه سالن کویل بهتره ...

ن خدایی نمیدونم دورت بگردم..اطلاع داری شما چقدره؟

سالن سختیه دیگه تابستونا فوق العاده گرم و زیاد تر تمیز نیست به نسبت سالن های دیگه سالن کویل بهتره ...

بعداینکه روزاول گفتن ناشتا و ۹صبح اونجاباشم دقیقاروزاول تا کی شرکتم چکارمیکنن روزاول

بعداینکه روزاول گفتن ناشتا و ۹صبح اونجاباشم دقیقاروزاول تا کی شرکتم چکارمیکنن روزاول

نه منم حقوق الان نمیدونم خواستم از شما بپرسم

داخل شرکت مطب داره قبلش یه سری تست ورزش و آزمایش ازتون میگیرن

نمیدونم دقیق تا چه ساعتی نگه میدارن

ولی کلاس و آموزش و کارای مطب باید تموم شه دیگه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه منم حقوق الان نمیدونم خواستم از شما بپرسم داخل شرکت مطب داره قبلش یه سری تست ورزش و آزمایش ازتون ...

یعنی روز اول شروع به کار نیس؟؟ببین من کاشت ناخن دارم بزارمش یا ن زیادبلندنیس

نه منم حقوق الان نمیدونم خواستم از شما بپرسم داخل شرکت مطب داره قبلش یه سری تست ورزش و آزمایش ازتون ...

اطلاع دارید حقوقش چندم ب چندم میدن..

بعداینکه باکدوم بانک براحقوق قرار داددارن

اطلاع دارید حقوقش چندم ب چندم میدن.. بعداینکه باکدوم بانک براحقوق قرار داددارن

نه نمیدونم دقیق کی واریز میکنن

از قدیمی های اونجا بپرسی بت میگن

فکر کنم بانک تجارت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی روز اول شروع به کار نیس؟؟ببین من کاشت ناخن دارم بزارمش یا ن زیادبلندنیس

نه نیست

کاشت هم همه اونجا دارن😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

داخل خود شرکت بانک تجارت هست اگه نداری میتونی اونجا افتتاح حساب کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706