2737
2739

من خیلی جنب و جوش دارم ی وقتایی یادم‌میره ک حاملم هعی از سر کول شوهرم بالا میرم ، تکون زیاد میخورم ، کودک درونم زیادی فعاله

شوهرمو اذیت میکنم درکل

کسی بوده به خاطر این شیطنت ها اتفاقی برا بچش بیفته

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍

مامانم فرش میشسته یهو بوی نون میفهمیده میرفته نون سنگک میگرفت با رانی هلو میخورد این شد که الان عاشق اب هلو ام😍😍🤣🤣🤣🤣🤣

تازه باشگاهم میرفت وقتی ۴ ماه حامله بود اصلا نمیدونست وقتی فهمید گریه کرد نگران شد همینم شد که الان کلی جنب و جوش دارم و تکواندو کار میکنم🤣🤣

هر رفتاری میکمی اون بچه میکنه هررررررررررر کار انجام بدی همونو تکرار میکنه بیشتر شوهرتو بوس کن عادیه مامانمم میگه خیلییییییی شیطون بودم منم اینجوری شدم🤣🤣🤣

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چهارتا عروسی رفتم توی حاملگی و کلی رقصیدم و کلن سر دخترم خیلیی. سرحال و‌هایپر بودم ولی اصلااا خوب نیس چون ادم چشم میخوره 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2731
من چهارتا عروسی رفتم توی حاملگی و کلی رقصیدم و کلن سر دخترم خیلیی. سرحال و‌هایپر بودم ولی اصلااا خوب ...

من ی جا بند نمسشم

ت مهمونی ها ساکتم ها ولی خونه خودمون با شوهرم خیلی کل میندازم

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍

من اولش این جور بودم برق بیفته به عید بعد عید تنبل شدم.😂😂

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//