2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

راجع بهت حرفی نزده ، حسش دوس داشتنه ولی احساس میکنه تو خیلی مغروری

کی میاد جلو 

از مشخصاتش چی حس میکنی 

من دوتا ادم تو ذهنمه یکیش محمده یکیش محمد رضا شماکدومو حس کردی

ممنونم جواب دادی❤️

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     
کی میاد جلو  از مشخصاتش چی حس میکنی  من دوتا ادم تو ذهنمه یکیش محمده یکیش محمد رضا شماکد ...

محمدرضا، هردو سبزه ن قدشون بلنده؟ یکیشون یکم بداخلاقه محمدرضا ، اما محمدرضا انگار بیشتر بهت توجه داره

محمدرضا، هردو سبزه ن قدشون بلنده؟ یکیشون یکم بداخلاقه محمدرضا ، اما محمدرضا انگار بیشتر بهت توجه دار ...

محمد گندمیه اره تقریبا قدبلندن

اره دقیقا از محمدرضارو درست گفتی 

بنظرت میاد جلو پیشنهاد بده یا تونسته امارمو دربیاره 

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     
 همکارت نیست  از غریبه هاس ،  بستگی بخودت داره وارد شی چون چندتا انتخاب داری  

خب میتونی بگی چجوری باهام آشنا میشه؟

من غیرهمکار قبول نمی کنم.

رابطم با اینی که الان راجبش ازت سوال می پرسم چطوره اون موقع؟

اون دختره چی میشه تا اون موقع؟

محمد گندمیه اره تقریبا قدبلندن اره دقیقا از محمدرضارو درست گفتی  بنظرت میاد جلو پیشنهاد بده ی ...

از هردو ممکنه پیشنهاد داشته باشی تا یکماه دیگه یا مثلا یه چراغ سبز نشون بدن بهت محمدرضا مخصوصا

خب میتونی بگی چجوری باهام آشنا میشه؟ من غیرهمکار قبول نمی کنم. رابطم با اینی که الان راجبش ازت ...

اون که دیگه برنمیگرده ، با دختری ثابت نیست ک همش با یکی باشه میدونی رفتو برگشت داره ،  این پیشنهادا از غیر همکاره ک گفتم  

2706