2752
2734
عنوان

دارم میمیرم اشتباه کردم غلط کردم بیاید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 51 پست
هیچی اونموقع اگه دوسش داشتی اون کارارو نمیکردی فقط چشمت اونو میدید  الانم دیدی بهترش پیدا نشده ...

اره اتفاقا خودشم گفت رفتی دوراتو زدی برگشتی الان😔پشیمونم بخدا

من بهش قول دادم اگه برگرده درستش کنیم هیچوقت سمتش نمیره یه فرصت میخوام ازش من دوستش دارم توروخدا بگ ...

چند سالته چند سالشه اینارو بگو... راه داره برعکس به نظرم اگه عاشقت بوده دوباره راحت دلشو بهت میبازه مردا این مدلی هستن ولی اول سنتونو بهم بگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم کاریه که خودت در پیش گرفتی و باید عواقبش رو هم بپذیری مطمئن باش اگه با این کارها از چشمش افتا ...

صاف میکنم هرکاری بخاد میکنم😭یادمه بخاطرم گریه میگرد میگفت نکن اینکارو ولی من میکردم😭😭😭

من بهش قول دادم اگه برگرده درستش کنیم هیچوقت سمتش نمیره یه فرصت میخوام ازش من دوستش دارم توروخدا بگ ...

بی تفاوت باش بخواد برمیگرده 

اما از این رابطه حتی اگر درست هم بشه آبی گرم نمیشه 

خودتو خسته نکن 

دوستش نداری بهش وابسته ای 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
من خیلی دوستش دارم نمیتونم حیف رابطمه نمیخام از دستش بدم 

قبلا هرچی کقته گوش ندادی اون موقه دوسش نداشتی الان داری خب الان این رابطه که مثل قبل نمیشه همین رابطه یرد رو میخوای از دست ندی؟ 

قبلا هرچی کقته گوش ندادی اون موقه دوسش نداشتی الان داری خب الان این رابطه که مثل قبل نمیشه همین رابط ...

میتونم درستش کنم خب هرکاری میکنم براش

اگه کارای خوب بکنم دلشو ب دست میارم؟مثلا دیگ نمیرم بیرون خودم پیش قدم میشم براش کادو میگیرم گل میگیرم

صاف میکنم هرکاری بخاد میکنم😭یادمه بخاطرم گریه میگرد میگفت نکن اینکارو ولی من میکردم😭😭😭

خب الان عزیزم نمیخاد زوری نیس که بزور بزی تو قلبش بعد هم شما خیلی کم سن هستی هم ایشون بزار بزرگ تر بشی ادمای بهتری میان بیخیالس شو اگه بخادت خودش میادد 

یه مدت پاپیچش نشو اما رفتارتم درست کن تا خودش دوباره برگرده بهت

الان هر چی پاپیچ بشی بدتر میشه

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
بخدا درستش کنم هرجور بخواد جبرانش میکنم الان دو روزه گوشیشو خاجوش کرده که فقط با من حرف نزنه

توتااخرعمرتم باهاش صادق باشی اون دیگه تاابد بهت شکاکه زندگی باادم شکاک اصلا جالب نیست بیخیالی به نفع خودته گلم

خب الان عزیزم نمیخاد زوری نیس که بزور بزی تو قلبش بعد هم شما خیلی کم سن هستی هم ایشون بزار بزرگ تر ب ...

من دوست ندارم دست هرکسی بهم بخوره این اولین رلم بود ک بخم دست زد😭😭😭من همیشه ب خودم قول داده بودم اولین کسی ک بم دست میزنه اخریشم میخام بشه

2706