2733
2734
عنوان

نیازمند اسپرم اهدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اطلاع ندارم ولی میدونم خرید فروش تخمک اسپرم اهدا داره یکی از آشنا هامون رفته بود 

خانم دکتر خودشونم انتقال میدن؟

ای یو آی میکنن یا ای وی اف؟ 

واقعا خیلی خوشحالم‌کردین یه امید دادین بهم🥲

[QUOTE=336798593]هردوتامون o+[/QUOT کاش میدونستم واسه شوهرم چیه بخدا راضی میکردم نه پولی ازتون میخو ...

مرکز گفت‌. خودتون پیدا کنین گروه خونی مهم نیست فقط باید از تبریز باشه ک ۳ بار باید بیاد برا آزمایش و اهدا و اینگه مرکز خودش یه مبلغ ناچیز برای زحمت های اهداکننده هم میده

خانم دکتر خودشونم انتقال میدن؟ ای یو آی میکنن یا ای وی اف؟  واقعا خیلی خوشحالم‌کردین یه امید ...

آره جانم همه چیز مربوط به بچه باشه انجام میده

راستی جانم شما بیمه تکمیلی دارید واسه اینجور چیزا خیلی خوبه  نصف پولت میمونه تو جیبت

شما تبریزین؟

راستی جانم شما میتونید پیش خانم دکتر فیروزیان هم برید مطبش تو گلشهر  بطرف قائم بالا ارزان سرای جواد هستش اون هم کارش حرف ندارع یه نفر چند سال بچه دار نمیشد بعد چند سال دوقلو حامله میشه

من یکم پرس‌وجو کنم بهتون میگم شاید یه نفر پیدا کردم 

باش گلم واقعا خوشحالمون میکنین 

پیدا کردین خبر بدین مرکز خودش ۲ تومن میزنه به اهداکننده ماهم خودمون به عنوان شیرینی یه ۲ تومنی میدیم بشه ۴ تا زحمتی ک اهداکننده میکشه رو جبران کنه فقط ۳_۴ با. باید به مرکز جهاددانشگاهی مراجعه کنه برای آزمایش خون و پر کردن برگه رضایت و اهدا اگه پیدا کردین پیام بدین ممنونتون‌میشم🥲

باش گلم واقعا خوشحالمون میکنین  پیدا کردین خبر بدین مرکز خودش ۲ تومن میزنه به اهداکننده ماهم خ ...

فداتشم این چه حرفیه انشالله خدا خودش قبل اینکه ماها پیدا کنم بهتون بچه بده 

راستی جانم شما میتونید پیش خانم دکتر فیروزیان هم برید مطبش تو گلشهر  بطرف قائم بالا ارزان سرای ...

اخه ما همسرم رو بردیم‌پاتولوژی از اونجا گفتن ک همسرم از بچگی هیچ اسپرمی رشد نکرده و نخواهد کرد به خاطر همون تنها راه چاره مون اهدایی هست 

ما یه سال دارو و درمان انجام دادیم کلی هزینه ولی هیچی اخرش دکتر گف بره پاتولوژی پاتولووژی هم‌گفت خودتونو خسته نکنین از بچگی اسپرم تولید نکرده و امیدی نیست

2706