2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم برام کامنت نمی‌ذاره 🥴😂😐بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 85 پست
انتظار ندارم ولی وقتی بری قرمه سبزی و سبزی پلو. و کوکو کامنت میذاشتع قطعا منی که ساز میزنم و نقاشی م ...

خب نذاره.

شما شبا کج میخوابی؟

تداخلی تو زندگیت ایجاد شده؟

چرا اینقدر حساسید

چرا اینقدر توقع دارید

چرا اینقدر در حال کالبد شکافی بدی های خانواده همسرتونید

باباااااااا تو فقط با یه نفر ازدواج کردی اونم شوهرت

گوووور پدر  بقیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میگه از اون چه خیری دیدم که انقدر بهش خوبی و محبت کردم  ، حالا نوبت این یکیه .😂😂

پس انفالو کنه😒😂فالو کرده فقط پستامو ببینه فضولی کنه 👩🏿‍🦯😂کامنتاش برای یکی دیگه بوده 👩🏿‍🦯😂

مگه همه یجورن یا مشکل سر کامنت بوده 🥴تازه الان با هم قهر نیستن که حرف میزنن دعوت میکنن ولی جاریم می ...

عزیزم منظور بقیه از اینکه میگن تجربه داره نمیخواد زیاد رو بده گذاشتن کامنت نیست که شما به همه میگی مشکلشون کامنت نبوده 

کلا میگن چون به اون بها داده و زیادی توجه کرده و ..... نمیخواد اون کار ها رو دیگه تکرار کنه یکیش مثلا کامنت گذاشتنه 

منکه یهو فهمیدم داداشم و زن داداشم انفالوم کردن 🥲چون استوری هایی که میذاشتم فرهنگی بود دوست نداشتن ببینن😶 حالا من خواهر شوهر لارجی بودم هم لایک هم کامنت هم تشویقشون میکردم حتی برای پیجاشون تبلیغ میکردم تگشون میکردم فقط به خاطر عقاید فرهنگیم انفالو کردن ☹️

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شاید براش تجربه شده که مباید اینکارو کنه یا هنوز اونقدری احساس نزدیکی باهات نمیکنه . تو بزار براش گاهی اوقات یا استوریاش رو ریپلای کن و کلا زیاد در قید و بند فضای مجازی نباش و بنظرم هرچی کمتر فعالیت توی این زمینه داشته باشی کمترم حرف پیش میاد و میره ،

آها کامنت گذاشتن میشه خوب بودن 😐پس اگه قراره رو ندن حضوری هم باید رو ندن و وحشی باشن🥴

بین شما تازه عقد کردی شناختی نه از جاریت داری نه خانواده شوهرت بهتره خودتو تو روابط اونا قاطی نکنی حتی از جاریت هم سوالی چیزی در مورد خانواده شوهرت نپرسی چون معلوم نیست اون حرف بی منظور شما چطور بیان بشه و یه دعوا یا سوتفاهم از توش در بیاد 

حرف هم فقط روزمره بزن باهاش 

اسی برای خودت هنر یاد گرفتی یا برای اینکه بکنی تو چشم دیگران و از جاریت بهتر باشی؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706