2733
2734
عنوان

سوره طه میخونم برا ازدواج جوون ها. بیایین اسم بنویسین😚❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 73 پست
@loosnonor   @جان_و_جهانم  

قبول باشه عزیزم 

ان شاء الله بهترین همسر قسمت برادراتون بشه و عاقبت بخیر بشن 🤲

@آوا_هسدم    به عشقشون برسن 

@دختر_12    خوشبخت بشن

@سوییفت    

@نون_بربریییی‍  به هم رسیدن ح و ث

@sbmimi    

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم، ❤️ بفرستین 

حرز حجاب جهت ازدواج دختران بائر معطله

⭐️سوره حمد کامل نوشته شود

فعسى الله أن يأتي بالفتح أو أمر من عنده
وعنده مفاتح الغيب لا يعلمها إلا هو
ربنا افتح بيننا وبين قومنا بالحق وأنت خير الفاتحين
ولو أن أهل القرى آمنوا واتقوا لفتحنا عليهم بركات من السماء والأرض
إن تستفتحوا فقد جاءكم الفتح
ولما فتحوا متاعهم وجدوا بضاعتهم ردت إليهم
واستفتحوا وخاب كل جبار عنيد
ولو فتحنا عليهم باباً من السماء فظلوا فيه يعرجون
رب إن قومي كذبون فافتح بيني وبينهم فتحاً ونجني ومن معي من المؤمنين
ما يفتح الله للناس من رحمة فلا ممسك لها إلى الحكيم
حتى إذا جاؤوها وفتحت أبوابها
إنا فتحنا لك فتحاً مبيناً
وأثابهم فتحاً قريباً ومغانم كثيرة يأخذونها
ففتحنا أبواب السماء بماء منهمر
نصر من الله وفتح قريب
وفتحت السماء فكانت أبواباً

إذا جاء نصر الله والفتح تا آخر سوره⭐️

با زعفران وگلاب ومشک بین دو نماز مغرب وعشاء تحریر وکتابت شود وبه همراه خود حمل کند جهت بختگشایی کسانی که از سن ازدواج آنها گذشته وتاخیر در ازدواجشان افتاده بسیار مفید میباشد

به همراه حمل کردن این حرز انجام این اعمال مفیداست
#ذکر #یالطیف_روزی۱۰۰_مرتبه
#تلاوت_سوره_احزاب_یک_مرتبه

(اللهم یاجامع الناس لیوم لاریب فیه انک لاتخلف المیعاد اجمع بینی و بین الزوج الصالح) مرتب این ذکر تلاوت شود

أعظم وبالقرآن الكريم وبألف ألف لا حول ولا قوة إلا بالله العلي العظيم وبحق كهيعص حمعسق طه يس ق ن طس طسم ألم ألمر ألمص أسألك اللهم أن تسخر لحاملة هذا الحجاب (فلانة بنت فلانة ) جميع أبناء آدم وبنات حواء بالمحبة والمودة والقبول والاحترام والطاعة الكاملة ويسر أمر زواجها وسخر لها زوجا صالحا يأتي لخطبتها بحق اسمك الله الله الله و لا حول و لا قوة إلا بالله العلي العظيم وما أمر الساعة إلا كلمح البصر أو هو اقرب إن الله على كل شيء قدير أخَذْتُ وعقدت جوارحه بحق شهد الله ،وقل هو الله ،وحسبي الله ألا إن حزب الله هم الغالبون اللهم لا حول الا حولك وقوتك ولا قدرت لاحداً الا قدرتك ياقدير يامقتدر بحق حبيبك ونور عرشك محمد صل الله عليه وعلى اله الطيبين الطاهـرين وسلم البرهان البرهان البرهان ياعزيز ياودود يالطيف

2731
قبول باشه عزیزم  ان شاء الله بهترین همسر قسمت برادراتون بشه و عاقبت بخیر بشن 🤲 @آوا_هسدم ...

@نون_بربریییی    

@sssui    به عشقشون برسن 

@گلنازززم2   خوشبخت بشن با عشقشون

@گلنص    ایشون به عشقشون برسن 

برای همه این دوستان سوره یس میخونم 

همه جوونا خوشبخت بشن 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
سلام عزیزم، ❤️ بفرستین 

اگر دختری در حال حاضر با پسری در رفت و آمد است و یا دختری از پسری خوشش بیاید و بخواهد با او ازدواج کند ولی پسر راضی نباشد برای رضایت به ازدواج و راضی کردن مرد به ازدواج باید آن دختر تهیه کند پوست آهو را و بر روی آن روز جمعه حوالی نماز صبح بنویسد:
ناروت هاجوت جانوت توكلو يا خدام هذه الأسماء بجلب قلب فلان أبن فلانة بمحبت فلانة بنت فلانة حتى يصير ذليلا لها ويعمل بمشورتها بحق الصاعق الواعق إن غابت عن عينيه يجن وأن سأل عنها

سپس بعد از نوشتن، این عزیمه را پشت برگ آهو بنویسد و 5بار هم بر پوست آهو بخواند و دختر آن را از گردن خود آویزان کند و به دیدار پسر برود. با این عمل پسر رفته رفته مجنون دختر می شود و با این دعا برای خواستگاری و ازدواج اقدام می کند. به شرطی که دختر در هر دیدار با پسر این دعا را همراه داشته باشد.
عزیمت این است:
ناروت هاجوت جانوت أجب يا ساري أجب يا مسططلور أجب يا عائن أجب يا ناري أجب نرببتول أجب يا هنبرة وكلتكم على فلان أبن فلانة لو كان بين السماء والبحر أجلبوه وبدبابيس على رأسه أضربوه ولو كان ميت تحت التراب قوموه ولفلانة بنت فلانة لها سلسلوه كونو لها عونا وطوعا بلا أذى و لا قلبان

@نون_بربریییی     @sssui    به عشقشون برسن  @گلنازززم2   خوش ...

ممنونم عزیزدل

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
@کنکورکنکور   @ظهور313   @بیداررری   @omide_zahra_مهدی(_ع)_بیا  

سسلام عزیزم  ممنونم 

ان شاءالله بحق صاحب‌الزمان همه ی جوونا خوشبخت و عاقبت بخیر بشن

واسه بارداری خواهرم دعا کن عزیزم چند ساله منتظره 🙏

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
@المیراخانوووووم   @گردکانبلو   @حنانه137102  

واااای مرسی عزیزم الهی خیر ببینی 😍😍😍خیلی خوشحالم کردی خدا خوشحالت کنه من هم میخام از امروز چله سوره طه بخونم حتما واسه داداشات دعا میکنم 🌹🌹🌹

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
واااای مرسی عزیزم الهی خیر ببینی 😍😍😍خیلی خوشحالم کردی خدا خوشحالت کنه من هم میخام از امروز چله سو ...

سلام عزیزم 

ان شاء الله حاجت دلتون برآورده بخیر بشه 

ممنون. 

😍😍😍

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
سلام عزیزم  ان شاء الله حاجت دلتون برآورده بخیر بشه  ممنون.  😍😍😍

فدات بشم😘😘😘😘

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم و فرجنا بهم 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

مینا 

فرشته 

محمد 

ریحانه 

احمد 

فاطمه

محمدرضا

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2706