2733
2734
عنوان

قنداق کردن کودک

3394 بازدید | 81 پست

سلام دوستای گلم ..دخترم خانوم شده ماشالا ولی بدون قنداق به هیچ عنوان نمیخوابه هرچی تلاش میکنم از قنداق بگیرم بی فایدست و میذارم خوب خسته شه شاید بدون قنداق بخوابه و اصلا نمیخوابه و اونقد گریه میکنه تا وقتی قنداق نشه اروم نمیشه چکار کنم بخاطر همین موضوع همه سرزنشم میکنن ک تو عرضه نداری بچه داری کنی و مسخرم میکنن ...کمکم کنین😥😭

خدایا جوووونم هزارمرتبه شکرت واسه نی نی نازم خودت مراقبش باش👯💓💕

قنداق چیه؟همین پارچه سفیدا که بچه رو عینِ پیلهء پروانه میکنه؟😂

خب چرا از اول بستیش تو اینا آخه؟

اشکالی نداره چند بار اذیت میشه اما آخرش خسته میشه خوابش میبره به نظرم زودتر ترکش بده

مثلا اگه مهمانی باشین و بخواد بخوابه باید حتما بپیچیش؟؟؟😱

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
قنداق چیه؟همین پارچه سفیدا که بچه رو عینِ پیلهء پروانه میکنه؟😂 خب چرا از اول بستیش تو اینا آخه؟ ا ...

اره دقیقن ...من نمیخاستم ببندمش ب اصرار مادرشوهر ماشالا نمونه بستم و عادت کرده و حتی تو مهمونیم وقت خوابش برسه باید قنداق شه😥

جاری منم دوماه پیش زایمان داشت تا ۴۰شب قنداقش میکرد البته ٩شب ببعدتاصبح.اگه از ٩ردمیشد وقنداقش نمیکر ...

عادت میشه واس بچه بخدا دارم روانی میشم😥

ماشالله خانم شده.😍😍 سرگرمش کن تاخسته بشه میخابه خودش

الانم رو پام داره گریه میکنه تا ببندمش تقریبا از هشت صبح بیداره ولی نمیخوابه

عزيزم چه إيرادي داره؟؟ 

تَو كشورهاي ديگه دو روش راحت خوابيدن بچه رو ياد ميدن يكي بستن بچه تو پارچه كه همون قنداق ايران هست براي زمان خواب.(از دست هم ميبنده يعني دست هم تَو پارچه بسته ميشه).

يكي اينكه نوزاد وقتي گريه ميكنه وقتي دستاشو وسط سينش بزاري بچسبي و با دست ديگه هم پاهاشو تو دلش خم كني نگه داري گريش قطع ميشه.

حالا چه مشكل داره؟ پارچه ببند دورش بخوابه.

اوناييكه ميگن بدِ فكر ميكنن بي كلاس ميشن با اينكار 😁😁😁

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
نکن بچه گناه داره تازه اینا قدیمی شده جدیدا میگن واسه بچه خوب نیس

اره میگن دکترا خوب نیس ولی خانواده شوهرم خیلی قدیمی فکر میکنن و مجبورم کردن ببندمش 

2706