2733
2739

😭موردشور خانواده بی فرهنگ منو ببرن هیچ وقت منو درک نکردن کاشکی الان درک میکردن هزارتا تیکه و کنایه بهم زده بابام حوصله تعریف کردن ندارم مادر های بچه ها بابا های بچه های دیگه چه احترامی چقدر میشینن میگن بابا استرس نداشته باش یه دمنوشی آرامش بخشی براشون دم میکنن خانواده منم فقط بلدن اشک منو در بیارن با حرفاشون 

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واسه منم همین بودن 

استرس نداشته باش صبحونه بخور برو

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
2740

اخ یاد کنکور خودم افتادم عزیزم.دقیقا بت زهرمار بود بابام دیر راه افتاد تو ترافیک گیر کردیم چ استرسی تحمل کردم مخالف بود کلا با مامانمم دعوا کرد،من بهت میگم اصلا مهم نیاش برات نفس عمیق بکش مهم الان ایندته.برات دعا میکنم انشالا نتیجه دلخواهت بگیری😘😘

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است