2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته🥲💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از روز عقد بارداری؟؟ دقیقا چند وقته عقد کردی و چند وقته ک بارداری.....

دوشنبه عقد کرده

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
2731
ن بابا.....اخه لامصب چجووووری.......

🤷‍♀️😅

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
تموم شد عزیزم الان خونشونم💔💔 و با این علائمایی که دارم میترسم حامله باشم🥲😭💔 اگه اون بود اینجو ...

چجوری اسی 

تو ۳۰.۱ تاپیک زدی بابام اومده گفته پسر عموتم زنشو طلاق نداده بود 

چجوری تو این ۸ روز هم زنشو طلاق داد هم عقد کردین هم علائم داری؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
۵ روزه عقد کرده میگه آزمایش دادم مثبته حامله ام ...بنظرم که ایسنا گرفته ملتو    

ملت همیشه در صحنه حاضر ،🤣👍 الان بچه چند روزشه 

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
شوهرت عجب چیزی بوده بار اول در عرض ۴ روز تموم کرده همه چیو  میگن چی چی نشده غوره شد حکایت توعه ...

غوره نشده مویزه....مثالش چیه اخه ذهن من درگیر شد،🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2706