2737
2739

با چیزی که تو کامنت ها دیدم خانم ها شوهر خیالیشون اکثرا همه چی تمومه هم اخلاق هم قیافه

احتمالا اقایون زن خیالیشون اینطوره

سایز سینه 195  

سایز باسن؟ به جنیفر گفته هوتوتو برو کنار من اومدم

کمر باریک 

مثل چی ازشون میترسن و حرف گوش کنن

جلو خانواده اش تعظیم می کنن

دم به دقیقه هم اماده پریدن رو تخت و عملیات فتح المبین هستن کلا نه به اقاشون نمیگه  

اقایون خودشون رو اینطور تصور می کنند که هی میگن موهات بیرونه نخند مانتوت کوتاست و ... خانمه هم میگه وای روم سیاه چشم الان موهام میکنم داخل، الان مانتوم عوض میکنم 

اینام خر کیف میشن از جذبه و غیرت مزخرفشون 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

نباید به فتح المبین میخندیدمممم

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه مشت هول آشغال ...

متنفرم از مردای نسل جدید 

یک درصدشون آدمن 

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2740
نباید به فتح المبین میخندیدمممم

بخند خواهر دنیا دو روزه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

😂

..در خواب بینند پنبه دانه  گهی لپ لپ خوردند گه دانه دانه...

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2706