2733
2739
عنوان

سوره واقعه😍😍

280 بازدید | 38 پست

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا عالیه من یه مدت هرشب قبل خواب میخوندم.. بااین پیام شما حتماسعی میکنم بازم بخونم .... ممنون د ...

قبل خواب باید حتما نشسته باشه و با چلدر وحجاب؟

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2740
اسی برای من جواب نداد 😭

مگه میشه حرف خدا و پیغمبره 

شک به دلت راه نده عزیزم ادامه بده حتما ویژیگی های مثبتی تو زندگیت داره شک نکن اطمینان قلبی داشته باش🌸🌸

جواب نمیده عزیز

نه ان شاءالله جواب میده شک نکن عزیزم 🌸

منم تادوماه هرشب میخوندم جواب نداددستمون هم خالی ترشددیگه نخوندم

این سوره خیلی پرفضیلته توروخدااگرمیتونید قطع نکنید

مگه میشه حرف خدا و پیغمبره  شک به دلت راه نده عزیزم ادامه بده حتما ویژیگی های مثبتی تو زندگیت ...

من یبار اون ختم سوره واقعه که از دوشنبه ماه قمری هست گرفتم با کلی امید بعدش دوسه روز بعد ختم طلاهام گمدشد کلا سرویسش بعد شوهرم بیکار شد بعد بیمه شو ندادن 

ختم زیارت عاشورا گرفتم همه چیز برعکس شد دیگه میترسم خام بردارم برا خودمم سواله چرا ؟ نکنه جادو دارم 😭😭😭

2706