2733
2734
خواهش می کنممم آره خیلی سبز خیلی منبع خوبیه ما کاهه میزنیم زیاد تعریفی نداره علومش؛ زیستشو خیلی د ...

ارهعهه

ععع نه دیگه ما واسه بقیه درسا جز ریاضی جز تکمیلی و وزارتی جزوه شون منبعی برای تست نداری

❤❤

چطور بود ازمون خوب بود؟ ما همون یه ربع به هشت تا یه ربع به ده شروع شد

{<army>}i am a queen card you wanna be the queen card ? 
سلااااممممممم دلیییی چطور مطورییییی  مرسی بخوبیت ....من ک با درسا ب فنا و نابودی هر روز نزدیک ...

فداتتت شمممممممم الهی شکر تو خوبی؟

اشکال نداره میگذرههه😂😢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بلهههههههههههههههههههههههههه مرسییییییییییییییی تو خوبببببیییییییییییی اخیییی موفق باشییی ...

قزبونت بد نیستم ❤️🥺

مرسی فتچ کوچولو توهم همینطور 🥺😍🌱

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
استیکر اخمه اشتباه شداا 😂😂😂

میخواستم بگم ودف چیشده 🤣

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خوب باشی مامانمممم 😂❤️❤️

توهم همینطور کوچولو 🥺❤️

داش یکجا چند تا کامنت گذاشتم کلی که بهم شلیک شد از اونورم کلی لایک شدم دارم خل میشم🤣

توهم همینطور کوچولو 🥺❤️ داش یکجا چند تا کامنت گذاشتم کلی که بهم شلیک شد از اونورم کلی لایک شدم دار ...

😂😂

اخیییییییییییی🤣🤣🤣

😂😂 اخیییییییییییی🤣🤣🤣

2706