2733
2739

😂😂😂😂😂

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
@mim_min     سلام مری خانوم چطوری دلم یه عالمه برات تنگ شده نیستیا خبر کوچولوت هم نمیگیر ...

خیلی فعالیتش کم شده توسایت😢

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️

@asalarmy‍ ‍  @asalarmy    my ‍ ‍ ‍ 

سلامممم مامانمممم خوبیییی وای نمیگیره یه فنچولی هم داشتیم تووووو؟، دلت یعنی برام تنگ نشده بودند 🥲😂😂😂

حاج آقاتون خوبه؟🤣🤣🤣

{<army>}i am a queen card you wanna be the queen card ? 
2740
هیببب میشناسیش؟  اگه جواب نداد باید بهش پیام بدم 🥲

اره توسایت باهم دوستیم

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
@mim_min     سلام مری خانوم چطوری دلم یه عالمه برات تنگ شده نیستیا خبر کوچولوت هم نمیگیر ...

من خودم در معرض فرو پاشیمممم💔🥲

تو خوبی؟

چخبرا؟

@roseitaaa    

هرچند نیستش بیشعور 💔

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت.!https://harfeto.timefriend.net/17160693584635
خیلی فعالیتش کم شده توسایت😢

سلام خوبی؟

برام دعا کن💔😞

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت.!https://harfeto.timefriend.net/17160693584635
2706