2733
2739

دوست مامانم خونمون شام دعوت شدن 

بعد یه پسر داره سه سال ازم بزرگتره

بچه که بودیم همبازیم بود ولی خب الان با هم حرف هم نمی‌زنیم 

با اینکه ۱۹ سالشه ولی خیلیییی بچه ی پاک و مودب و مستقل و با خانواده ایه و هم دانشگاه می‌ره هم تا ساعت ۱۱ شب سرکاره و خیلییی با شخصیته

اما قدش ۱۶۴ عه هیکلش هم که نصف منه 

من خودم ۱۶۳ام 

فکر کنم حتی سایز پاش هم با من یکیه 

یه پسر خوب هم که پیدا میشه یه ایرادی داره😂😂😂

خوب باشه!هیکلم میشه درست کرد

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگر همه چیش عالیه بخاطر قیافه رد نکن

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
2740

چی میخونه؟

درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "

اگر براتون این مسئله مهمه که هیچ. ولی برای بنده شخصا مهم نیست و به نظرم اگر ملاک های دیگه رو داره اوکیه.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄

هیکل رو میشه ساخت تغییرش داد

من و شوهرم ازدواج کردیم من ۱۰۰ کیلو و اون ۸۴ کیلو بود. الان اون ۱۰۸ کیلو و هیکلی و من ۸۷ کیلو ام تغییراتمون طی ۷ سال رخ داده😂

البته من مرد سرشونه پهن داشته باشه و هیکل داشته باشه دوسدارم لاغر دوسندارم

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
2706