2733
2734
عنوان

امروز يه جوابي دادم كه همسرم گفت درست نبود...

| مشاهده متن کامل بحث + 78921 بازدید | 222 پست
بنظر من کادر درمان باید خیلی مهربان و فداکار و باگذشت باشن کسی که مریضه یا مریض داره هیچ انتظار درک ...

هرچقدر مهربان باشن یجا کم میارن دربرابر انتظار بقیه....درک برا همه هست نه فقط کادر درمان 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شماره ش رو نداشتم اشناي نزديك نبود كه

منم ی مدت ی بیماری جدی داشتم ی ماما بود شمارشو داشتم تو روبیکا میفرستادم دیگ مجبور بودم خودمم میدونستم مزاحمشم کلی ان معذرت خاهی میکردم ازش ولی دیگ از استرس زیاد محبور بودم 

ی جواب ازمایش نگا کردن کاری نداره خدا اجرتون و میده 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
ببین ادم وقتی عزیزش مریضه خیییلی احساس بی پناهی میکنه و اظطرابش ب شدت بالاست اون لحظه تنها چیزی ک ب ...

موافقم

ولي منم كه مسئول بيماري تمام مردم نيستم

مردم خودشونو ميبينن اينكه من ٢٤ ساعت بود نخوابيده بودم و ذهنم درگير مريض بدحال خودم بود اهميتي برا كسي نداره

ببین ادم وقتی عزیزش مریضه خیییلی احساس بی پناهی میکنه و اظطرابش ب شدت بالاست اون لحظه تنها چیزی ک ب ...

متاسفانه اکثر دکتر و پرستارا ... درک نمیکنن اینارو

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسم الله♥️ کاربر سال ۹۳ هستم ک قط دسترسی شدم 😪😪

من مادرم مشکل اعصاب داره یه دارو خاص میخوره کل تهران زیرپا گشتم پیدا نکردم ک نکردم از ناچاری زنگ زدم به آشنای خیلی نزدیکم که داروساز فقط راهنمایی کنه من کجا میتونم پیدا کنم خودم برم انقد بد جواب داد آخر یه غریبه حالمو دید گفت خانم نگران نباش زنگ زد از شهر دیگه پیدا کرد برام با پست فرستادن من قسم خوردم تااخر عمر قدمی برای اون فامیل برندارم 

میگم جای اینکه تو نی نی سایت میچرخی میتونستی ی نگاه ب آزمایش اون بنده خدا بندازی . بخدا ما نی نی سای ...

والا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موافقم ولي منم كه مسئول بيماري تمام مردم نيستم مردم خودشونو ميبينن اينكه من ٢٤ ساعت بود نخوابيده ب ...

نه نه منظورم این نبود ک بهش باید همونجا ازمایششو‌میگفتی

منظورم اینه اونجوری باهاش حرف نمیزدی...

تو مسئول‌نیستی در جا جواب بدی درسته حق داری 

اونم وقتی خودت مستاصلی

ولی میگم کاش مثلا بجاش میگفتی نگران نباش چیزی نیست باشه الان دستم بنده بچه شیر میدم یکم‌دیگه حواب میدم

بعد شب فرداش پس فرداش هرموقع ک میتونستی جواب میدادی

متاسفانه اکثر دکتر و پرستارا ... درک نمیکنن اینارو

چرا اتفاقا به نظر من ما بيشتر درك ميكنيم

مردم فك ميكنن اسمون سوراخ شده و فقط اونا مريض دارن

در صورتي كه تعداد مريض ها و شرايط كاري ادم متفاوته

بله اگه من تعطيل بودم يا شبكار نبودم شب قبلش و ارامش داشتم ميتونستم اروم باشم

ولي من كه هميشه در شرايط مناسب برا رفع و رجوع مشكلات بقيه نيستم

من ی بار ماسک نداشتم رفتم داروخانه بگیرم دکتر داروخانه رام نداد چون ماسک نزدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مادرم مشکل اعصاب داره یه دارو خاص میخوره کل تهران زیرپا گشتم پیدا نکردم ک نکردم از ناچاری زنگ زدم ...

خدا خیر بده اون غریبه رو

راست میگن غریبه از صد تا فامیل بهتره

سیفون این فامیل بکش

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
چرا اتفاقا به نظر من ما بيشتر درك ميكنيم مردم فك ميكنن اسمون سوراخ شده و فقط اونا مريض دارن در صور ...

قشنگتر جوابشو میدادی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706