2752
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چقدر دنگ و فنگ داره

ن شما هیچکاری نمیخاد بکنی فقط سفارش میدی برات میارم اکر گردنبند سفارش دادی میندازی کردن همین ی نمازی ام داره ک باید بخونید از همونجا ک سفارس میدید میتونید بکید براتون بخونن فقط ی مقدار پول میدید برای نمازش یا مینونید خودتون بخونید

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید
2731
کم خونی بیحالی شدید

ای بابا

امیدوارم که زودتر بهتر بشید 

برای من معمولا بدون دلیل نمی زنه 

گفتم استرس، بی خوابی و سرپا بودن یا آویزان بودن پاها 

شما هم رعایت کنید شاید برای شما هم جواب داد به امید خدا 

شما شاغل هستید؟

نه بابا. قیمتش مناسبه. نمیدونم البته. لابد ملت ارزونتر از این میخوان‌. ولی اگه ارزونتر بدیم خودمون ن ...

الهی هر چه زودتر هم خونه شما هم خونه ما فروش بره و خدا بهترین خونه ها رو قسمت مون کنه