2752
2734
عنوان

دماغ عملیا عکس روزای اول بعد عمل تون...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1891 بازدید | 124 پست
قربونت برم فرم ندارع اصن گندگیش ب کنار😭😭😭بعد فاصله لب و بینیمم بااینکه کلی تاکید کردم باز بیشتر ک ...

ورمه ورمه ورمه کم کمش باید ۶بزاری بگذره

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....
نه اصلا جالب نیست منی که اصلا آرایش نمی‌کردم الان مجبورم براخودم همیشه با مداد خط لب بکشم 

وای ن نازه

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره واسه منم نخی گذاشتن که بعد دو روز درش اوردم از این سیلیکونی ها هم واسه خواهرم گذاشتن که موقع برد ...

من ایران عمل نکردم بعد اونجا بهم گفتن بعد در آوردن تامپون تا یکماه اینو استفاده کنم واسه فرمدهی بهتر سوراخ های بینی

من ایران عمل نکردم بعد اونجا بهم گفتن بعد در آوردن تامپون تا یکماه اینو استفاده کنم واسه فرمدهی بهتر ...

بعد اینا پره ها رو یوقت بزرگ نمیکنن؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
وای نگو😭😭😭ینی یکسال باید زشت باشم😭

نه زشت نیستی .تایکسال صبحها از خواب بیدار میشدم کلی ورم داشت هر وقت خونه بودم چسب میزدم که ورمش بره .ولی الان دیگه بدون چسب ورم نمیکنه راحت شدم از چسب زدن .

2706