2752
2734
عنوان

به نظرم پوست سفید معیار زیباییه

| مشاهده متن کامل بحث + 2562 بازدید | 124 پست
حالا برنزه کنی دیگه چه دافی بشی  ب سفیدام چشم مشکی میاد.

دیدی منو؟ 

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
من چیکار کنم سفید شم🥲

میتونی عکستو بذاری؟

قطعا شما رنگ پوست خودت بیش تر ب ترکیب چهرت میاد و این جوری ک خدا افریدتت خوشگل تری🥲🤍اتفاقا من بیش ار خوشگلایی ک دیدم سفید نبودن اصلا

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان ملاک زیبایی دیگه رنگ نیست 

سالم بودن پوست 

و‌ دماغای کوچولو و لبای قلوه ای شده متاسفانه 

با اینکه چی الان مده نباید پیش رفت 

کلا خودتونو دوس داشته باشید اعتماد ب نفس و‌جذابیت رفتاری و انرژی زنانه سالم زیبایی میاره

کسایی ک همینجا ب تیره ها توهین کردن انرژی زنانشون زخمیه متاسفانه

والا شما فشار خوردی ازینکه یکی از سفیدا تعریف کرد  حسادتم حدی داره  یکم منعطف باش  ...

والا من بیشترخوشحال شدم ک یکی از رنگ پوست من تعریف میکنه ولی انگار شما بخاطره شکست عشقیتون یکم رو مود نیستین.

صَبر..💚🌱     🦋..کاربری دست دونفره عزیزان..🦋
چقد اشنایی😍

من؟ 😅

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
 همچین میگه شما نمیتوانید ثابت کنید انگار هندسه است.😂😂 زارت بابا.

فقط پیک میارو ببین تو نظرا🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

من سفیدم بور بور موهامم بوره ولی لامصب داف  نیستیم.😂

میگن اون دنیا همه ی اعضای بدنت حرف میزنه اگه دماغم حرف بزنه خدا شاهده چنان میزنمش که صدای سگ بده کم این دنیامو به گُه کشیده حالا میخواد اون دنیامم جهنم کنه برام😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2706