2737
2739

نداریم ولی تا دلت بخواد بچه ۱۱ساله هست 

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
😂منتها من چیز زیادی نخوندم یعنی تابستون پنج ماه خوندم تا آبان دیگه نشد بخونم تا دوماه پیش  فک ...

تا تیر هنوز دوماه وقته...نا  امید نشو

یه جا خوندم میگفت : 

تو نمیدونی کی قراره موفق بشی 

پس وسط راه رها نکن ، شاید همونجا جایی که قراره موفق بشی

تو ام شروع کن دوباره 

حیف نیست ول کنی؟

🩺🥼❤️
تا تیر هنوز دوماه وقته...نا  امید نشو یه جا خوندم میگفت :  تو نمیدونی کی قراره موفق بشی& ...

خیلی سخته بفهمی الان همه خیلی جلوترن خیلی سخته بفهمی مطالبی و تستاییی که قبلا میاتونستب بزنی الان هیچی یادت نیست خیلی سخته بفهمی فردا قرارع کند بزنی

2740
خیلی سخته بفهمی الان همه خیلی جلوترن خیلی سخته بفهمی مطالبی و تستاییی که قبلا میاتونستب بزنی الان هی ...

تو دوماه نمیتونی جمع کنی؟ 

فردا رو هدف قرار نده...فقط برو ببین سوالا چجوریه 

یا اگه استرس میگیری میخوای نرو 

یه مشاور بگیر تو این مدت تا تیر برات برنامه بده جمع کنی 

هدفت فرهنگیان که نیس؟

🩺🥼❤️
تو دوماه نمیتونی جمع کنی؟  فردا رو هدف قرار نده...فقط برو ببین سوالا چجوریه  یا اگه استر ...

ن فرهنگیان که نیست دندون دوست داشتم ولی .....

اره مشاورم دارم ولی خوب یک وقتایی کم میارم گریه میکنم خیلی خیلی به حدی که نفسم میگیره ولی لطفاً تو بخون الان میفهمم حتی اگر روزی دوساعت می‌خوندم بهتر از این بود ولی بازم می‌دونم برگردم عقب همینم برام دعا کنی عزیزم 

فداتون مرسی ♥️توهم انشالله سال دیگه بترکونب و امسال که نهایی داری میخونی انشالله؟

دارم میخونم ولی راضی نیستم 

امسال با یه دوست به ظاهر درس نخون صمیمی شدم درسام داغون شد ‌...خودش خر میزنه بعد به من میگه من شب امتحانی ام😑

خیلی سعی میکنم زیاد بخونم وبی همش ذهنم آشفته 

همش حواسم پرته 

همش استرس  ریزش مو دست درد سر درد چشم درد 

خسته شدم🥲🥲

🩺🥼❤️
دارم میخونم ولی راضی نیستم  امسال با یه دوست به ظاهر درس نخون صمیمی شدم درسام داغون شد ‌...خود ...

خیلی درک میکنم ولی لطفاً ازش دوری کن و چن مدت برو کتابخونه اگر نمیتونی آرامش ذهنی نداری خونه شاید بهتر شدی حتما نهایارو خوب بخون لجو کتابو

خیلی درک میکنم ولی لطفاً ازش دوری کن و چن مدت برو کتابخونه اگر نمیتونی آرامش ذهنی نداری خونه شاید به ...

دور شدم ازش ولی دیگه اون تاثیر خودشو گذاشت 

امروز بعد ۵ ماه بالاخره ۷ بیدار شدم برای درس...

تو خونه میخونم راحتم امروز دو صفحه شیمی یه ساعت طول کشید...عصابم خورد شد ول کردم  

ولی سعی مو میکنم فردا بیشتر بخونم 🥲

🩺🥼❤️
2706