2752
2734
اره دکتر گفت تمام لبنیات شیر کره دوغ ماست بستنی کشک مخصوصا که شیر و بعد ماسک خورده نشه بهم گفت   ...

دیگه چیا نمیخوری من یه دوسه ماهه همش اسهالم دیگ خسته شدم

رفتم دکتر گفت سندروم روده تحریک پذیر داری اما اصلا رعایت نمیکنم چیا نخوریم دیگه بنظرت چجور بهتر ‌میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا نفخ صدای شکم و باد معده چکار میکنین

من فقط قطره ی کارمینت میخورم خیلیم تاثیر داره یبار مثل آب رو آتیشه یبار اصلا انگار ن انگار

دم کرده ی زیره م خوبه ولی همیشه نخور پوستو چروک میکنه

کاش حداقل با عمل درمان میشد این مشکلمون

آره متاسفانه گاها کیفیتا تغییر میکنن .اونموقع رو یادم نمیاد واقعاولی الان زیاد موخوره دارم . ن از ای ...

راسای دیروز خریدم زدم 

اره ازاین لحاظ فقط خوبه حالتی ک بدی رو میگیره من میبافم

منم دارم خیلی افتضاحه مخصوصا اگه قار و قور شکمش را داشته باشی کلی ابرو بره  سعی بر کنترل استرس ...

اخ اخ کل زندگیم این قار و قور شکم لعنتی آبرو شرف برم نزاشته اونم به شکل خیلی بد

من ۴ ۵ سال پیش شدید داشتم از اونور بدنم عفونت کرد خیلی سخت گذشت بهم ولی کم کم کنترلش کردم. الان روزی یکبار میرم اگه ببینم کامل دفع نشده سریع پیدرولاکس میخورم تا دوباره درست شه. یسری چیزارم قبلا نمیخوردم الان فقط گردو و سیر و پیاز خام نمیخورم

2706