2733
2739
آخرین بار که رفتم سینما ی دختره ی بی فرهنگ بی لول پشت سرم نشسته بود انقدر با لنگاش کوبید به پشتم که ...

اینکه خوبه

یبار رفته بودم سینما چند سال پیش

بعد دو نفر کنار منو همراهم نشسته بودن

که یکی شون فیلمو از قبل دیده بود

هیییی سکانس به سکانس برای دوستش تعریف می‌کرد که الان اینجوری میشه الان اون میشه

دلم میخواست بزنم تو دهنش واقعا

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و شهرمایی که سینما ندارن🥴💔

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2731
آخرین بار که رفتم سینما ی دختره ی بی فرهنگ بی لول پشت سرم نشسته بود انقدر با لنگاش کوبید به پشتم که ...

اخرین بار که سینما رفتم بغل دستیامون کلی خوراکی اورده بودن اینقدر سرو صدا کردن نفهمیدیم چی شد فیلمه😁

🌿🌀🔴هر کی لایک کنه خره🔴🌀🌿جواب افراد بی شعور داده نمیشود🙂
خیلی...از قیافه و تیپشم معلوم بود از این سلیطه هاس 

دیگه بدتر😂

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2740
کنارت آشناس؟اگه اشناس جات چنج کن

کناریشم یه مرده عول تشن تر از خودش بود  کنار من خالی بود چون هیچکی دید نداشت چه فیلم مزخرفی هم بود چند دقیقه اخرشو تحمل نیاوردیم زدیم بیرون