2752
2734
عنوان

اگ خودکشی کنم چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 105 پست
از اول اینجوری بود ؟

کلا پای باباش ک درمیون باشه اینجوریه. شاید تاپیکهای قبلیمو بخونی متوجه بشی. مادرشوهرم رفته شهر زندگی میکنه بابردارشوهرم. پدرشوهرم کلا میاد خونه ما. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا من تاالانم خیلی قوی بودم ک دووم آوردم. وقتی میبینم بهم بی احترامی میکنه و باباش لذت میبره حالم ...

بشینم برات بگم با خودت میگی چقد شرایطم بهتره ،ولی بخاطر دخترت قوی باش ما مسئولیم ،خودمم گاهی کم میارم ولی ب چشای پسرم نگاه میکنم دلم واسه مظلومیت و معصومیتش میسوزه 

یک مدت فرض کن خودتی ودخترت فقط.اون رو نادیده بگیر کلا.ولی محترم باش و به خودت خیییییلی توجه کن.آرامش ...

اصلا براش مهم نیست باور کن اگ با یه دختر بود برام هضم‌ش راحت تر بود تا اینک میبینم اینجوریه نسبت ب پدرش. 

عزیزم خودک. شی درمان هیچی نیست بهتره دنبال راه حل بهتر باشی

راه بهتر نمیذاره. بخدا انگار نوکرشم توخونه. کلا درحال غذا پختن و چای درست کردن برا اون و باباشم. دارن خونه میسازن مادرشوهرم نیست اونوقت من غذا درست میکنم براکارگراشون.

بشینم برات بگم با خودت میگی چقد شرایطم بهتره ،ولی بخاطر دخترت قوی باش ما مسئولیم ،خودمم گاهی کم میار ...

خودمم همینطور اما دیگ کم آوردم. میگم شاید بارفتن من دخترمم از نظر روحی آرومتر بشه

اصلا براش مهم نیست باور کن اگ با یه دختر بود برام هضم‌ش راحت تر بود تا اینک میبینم اینجوریه نسبت ب پ ...

خب اون داره خوش میگذرونه چرا تو کامتو تلخ کنی توهم زندگی دونفره خودت و دخترت روداشته باش سعی کن حال خودتو خوب کنی و بهتون خوش بگذره.وقتی غمگین و پرازاسترس و ناامیدی باشی ازت فرارمیکنه.به خودت محبت کن تااونم بهت محبت کنه

راه بهتر نمیذاره. بخدا انگار نوکرشم توخونه. کلا درحال غذا پختن و چای درست کردن برا اون و باباشم. دار ...

ببین خوشگلم کاملا درکت میکنم که دلت توجه میخواد، دلت میخواد مثل یه خانم و ملکه باهات رفتار بشه ولی خب زندگی واقعی اینجوری نیست اصلا

نمیشه که بخاطر این کاراشون دست به خودکشی بزنی.. 

اینقد ادم هست که ارزوی یه ثانیه نفس کشیدن، یه ثانیه دیدن یا اصلا یه ثانیه راه رفتن رو داره.. 

میتونی با شوهرت حرف بزنی یا ببریش مشاور؟ 

که اینقد وابسته خانوادش نباشه

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
خب اون داره خوش میگذرونه چرا تو کامتو تلخ کنی توهم زندگی دونفره خودت و دخترت روداشته باش سعی کن حال ...

وقتی پول داره اما میده ب باباش، درصورتی ک میدونه زنش حتی گوشواره هم نداره خیلی ناراحت میشم. بخدا اگ قدرمم میدونست بازم حالم بهتر بود اما همش طلبکاره

خودمم همینطور اما دیگ کم آوردم. میگم شاید بارفتن من دخترمم از نظر روحی آرومتر بشه

من مطمئنم بعد رفتنم شوهرم ازش خوب مراقبت نمیکنه ،مطمئنم بعد از مردنم همش نگران آینده پسرمم و اونجا هم ارامش ندارم 

ببین خوشگلم کاملا درکت میکنم که دلت توجه میخواد، دلت میخواد مثل یه خانم و ملکه باهات رفتار بشه ولی خ ...

باهاش حرف زدم قبلش خودم بامشاوره حرف زدم اونک زاضی نمیشه بیاد. مشاور هم بهم گفت سعی کن آروم آروم مشکل رو بهش بگی و بگی ک ازین وضعیت ک باباش درست کرده ناراحتی. منم همینکارو کردم از وقتی بهش گفت من دیک یک هفتس باهام قهره. 

من مطمئنم بعد رفتنم شوهرم ازش خوب مراقبت نمیکنه ،مطمئنم بعد از مردنم همش نگران آینده پسرمم و اونجا ه ...

عزیزدلم

همیشه زن ها بیشتر عذاب هارو میکشن

دمت گرم بهترین مادر 

ببین گلم وقتی شوهرت رو نمیشه درست کرد

خودت بیا زندگیتو قشنگ تر کن

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
وقتی پول داره اما میده ب باباش، درصورتی ک میدونه زنش حتی گوشواره هم نداره خیلی ناراحت میشم. بخدا اگ ...

اره خب داره حقت رو میخوره.ولی تو رهاش کن کلا فکرکن مجردی اونم هم خونه ایت هستش.عزت نفست روزیاد کن بهتریناروبرای خودت بخواه کارایی که به پول نیاز نداره از صبح تاشب انجام بده برای خودت محترمانه باخودت حرف بزن.کم کم میبینی که اونم رفتارش محترمانه شد باهات

2706