2752
2734
عنوان

اگ خودکشی کنم چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 105 پست
💔 این روزا دنیا به کام هیچ کس نیست 

میدونی من از بچگی هیچی ب کامم نبود. حسرت بغل پدر مادر. حال‌ام شوهر. دریغ از یه ذره محبت. انگار باباش زنشه. میگن آدم نباید ب کسی نیاز داشته باشه، بنظرم اشتباهه آدم یه بغل امن میخاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا خدا خودکشیو حرام کرده؟😅 واقعا بعضیا ک خیلی تو فشارن نمیتونن صبر کنن باید چیکار کنن؟🙂

من خیلی بهم فشار میاد ولی توصورت دخترم ک نگاه میکنم نمیتونم

عزیزم خودک. شی درمان هیچی نیست

بهتره دنبال راه حل بهتر باشی

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
یشغلی درامدی اگر میتونی دستو پا کن براخودت کمتر بهش فکر میکنی مهم نباشه برات زندگیتو بکن بیشتر هم با ...

ازش پول بگیر ذخیره کن  طلابخر ازش بخواه حداقل با پول و مادیات جبران کنه برات

منم بخاطر پسرم اینکارو نمیکنم ،مطمئنم تا اخر عمرش میگه چقد مادر بیرحمی داشتم منو تنها گذاشت ،چقد ضعی ...

بخدا من تاالانم خیلی قوی بودم ک دووم آوردم. وقتی میبینم بهم بی احترامی میکنه و باباش لذت میبره حالم بد میشه، واگذارشون میکنم بخدا

میدونی من از بچگی هیچی ب کامم نبود. حسرت بغل پدر مادر. حال‌ام شوهر. دریغ از یه ذره محبت. انگار باباش ...

آره عزیزم 

آدم حمایت عاطفی میخواد 

نمی‌خواست که شوهر میخواست چیکار 

بره جوراب و جاجیم بشوره و نوکری و کلفتی کنه !! 

مادر پدر نداری ؟ 

ازش پول بگیر ذخیره کن  طلابخر ازش بخواه حداقل با پول و مادیات جبران کنه برات

بخدا نمیده. میگه میخام پس انداز کنم اما همین دو روز پیش ده میلیون داده باباش. امروز هم 8 تومن. اما برا من هزارتومن هم نداره 

آره عزیزم  آدم حمایت عاطفی میخواد  نمی‌خواست که شوهر میخواست چیکار  بره جوراب و جا ...

آره. پدرم یه مدته ورشکست شده بااون ک نمیشه حرف اصلا. خودمم دلم براش میسوزه 

بخدا من تاالانم خیلی قوی بودم ک دووم آوردم. وقتی میبینم بهم بی احترامی میکنه و باباش لذت میبره حالم ...

یک مدت فرض کن خودتی ودخترت فقط.اون رو نادیده بگیر کلا.ولی محترم باش و به خودت خیییییلی توجه کن.آرامشتو زیادکن.همه ایناروحس میکنه و کنجکاو میشه وتغییرمیکنه

2706