2733
2734

ماسک پیاز.شستن باسفیداب.شستن باپودرصدر.ویدونه فوق العاده ک واقعادرجاتاثیرشومیبینی ماسک سیب زمینی ابپز رنده ریزشده باشیربصورت خمیردرمیاری بیس دیق روپوست میداری

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سیب زمینی خام رنده سده پوستو سفید میکنه

اب پیاز خام پوستو شفاف میکنه

سفیده تخم مرغ پوستو سفت و جمع میکنه

خیار نرم کننده س

معمولن روز قبل پوست عروسو پاکسازی میکنن

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
چجوريه 

پیازو رنده کن ابشو با دستت بگیر بعد با پنبه یا دستمال کاغذی بزن ب پوستت بیست مین بعد بشور یه هفته بزنی تمام جوشا خشک میشه جای جوشا میره لک ها کمر رنگ‌ میشه پوست سفید و روشن میشه

فقط چشم ادم کور میشه از بس میسوزه 😆

ولی اگه قراره پاکسازی نکنن

خودت با سفیداب خیس اروم پوستتو ماساژ بده تا لایه برداری کنه.لعد بخور بده با بابونه.بعدم یه عسلی چیزی بخوابون رو پوستت.بشور.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
پیازو رنده کن ابشو با دستت بگیر بعد با پنبه یا دستمال کاغذی بزن ب پوستت بیست مین بعد بشور یه هفته بز ...

ميدوني من جوش خيلي كم ميزنه وو پوستم ولي پشتم و بازوهام وقتي ميزنه چه دست بزنم چه نزنم وقتي ميره لكش ميمونه 

ميخوام يكاري كنم بره بدم مياد 

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....