2737
2734
عنوان

مامانا بیاید نگرانم

253 بازدید | 16 پست

سلام.پسرم ۱۶ماهشه.دیشب ساعت یک خابید تا ده صبح. دوباره۱۲خابید تا۲. الان خابش میاد.رو پامه داره میخابه.هرروز اینقد میخابه.نگراانم نکنه مشکلی داره.زیاد نمیخابه؟بچه های شما چطورن

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥

دخترم ساعت هشت و نيم ميخوابه تا هفت صبح و طرف روز هم دوازده و نيم تا دو

تقريبا همون سيزده ساعت ميخوابه

البته سال ديگه مهد شروع ميكنه وبايد ساعت هفت بخوابه تا هفت صبح و روز هم فقط ي ساعت بخوابه قبل ساعت دو 

يك شب خيلي دير نيس براش؟!!

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم پسرم همينجوره

١٠ شب ميخابه تا ١٠ صبح

ظهرا هم ١ ميخابه تا ٣-٤

وضع پسر من بدتره مثل اينكه😄

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

من به دكترش گفتم گفت اشكال نداره 

فعاليتش زياده خسته ميشه

واقعا هم يه دقه نميشينه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2740
دخترت چندوقتشه؟بعضی وقتا خابش بهم میریزه.دیروز تازه۸ غروب از خواب بیدار شد

هجده ماهشه

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

دختر منم خییییییلی میخوابه ساعت نه و نیم ده شب میخوابه تا نه صبح بعد بیدار میشه یک دوساعت بازی میکنه باز دوسه ساعت میخوابه و همینطور ادامه داره تا شب ...هشت ماهشه ب دکترش گفتم گفت عیب نداره نگران نباش 

خدایا جوووونم هزارمرتبه شکرت واسه نی نی نازم خودت مراقبش باش👯💓💕

پسرت ساعت خوابش خوبه ولي زمان خوابش خوب نيست 

تنظيم خواب براي سلامتيش مهمه 

2706