2752
2734
عنوان

شما با چنین شوهری چیکار میکنید جدا میشید یا زندگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 90 پست
وا چرا همچین کرد؟ مطمئنی خودت عیب و ایرادی نداری؟ ناسازگاری کردی لابد

نه چه ناسازگاری آخه

واسه یه کلمه که ازش پرسیدم کجا بودی چرا دیر کردی باید زنگ بزنه به بابام بگه دخترت روانیه 

زن و شوهر نمیتونن باهم دعوا و بحث کنند اخه

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️

به نظرم با این شوهر باید با سیاست رفتار کنی. میتونی تو دستت بگیریش. 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه چه ناسازگاری آخه واسه یه کلمه که ازش پرسیدم کجا بودی چرا دیر کردی باید زنگ بزنه به بابام بگه دخت ...

منظورم اینه از قبل زیاد اذیت نکردی؟

یبار از زاویه دید همسرت نگاه کن به موضوع. شاید فهمیدی مشکل کجاست 

خیلی بده که آبرو می بره به دیگران زنگ می زنه نمی دونه عین آدم بالغ بدون اینکه کسی بفهمه مشکل رو حل کنه !؟

در ضمن وقتی دیرمیاد بذار بگذار یه آب و نونی بخوره بعد سسوار پیچش کن مگه نمی بینی نمی تونه تحمل کنه

یه کیس مناسب براش،پیش امده . منتظره بری .و از اونجا داره گرم میشه عزیزم . کاملا واضح هست .  ...

اهلش نیست اصلا چشم چرون نیست چه برسه بره دنبال کسی 

اهل نماز و روزست نمازش ترک نمیشه هر شب یه صفحه قرآن می‌خوند و معنیشو برای من بلند بلند میخوند

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
بحث تون سر چی بوده؟؟ فکنم زندگیتون خوبه اما تو دعوا حرفی زدی که غرورش  پاک شکسته و اونم اینجور ...

فقط بهش گفتم چرا دیر اومدی هیچی نگفت گفتم خسته شدم با این رافتارات بریم مشاوره شاید اون راه حلی داد

اهلش نیست اصلا چشم چرون نیست چه برسه بره دنبال کسی  اهل نماز و روزست نمازش ترک نمیشه هر شب یه ...

خودت رفتارت با همسرت چطوره ؟؟ غر غرو یا تند هستی ؟ 

اون شب با همسرت چجوری بحث کردی؟ 

ازت می ترسه ؟ 

بعد اینم بگم فک نکن مهرتو بزاری اجرا الان اوضاع گل و بلبل میشه هزارتا قانون هست برای در رفتن از زیرش سالی دوتام سکه میبُرن اینقدرم طلاق نمیده تا مهرت ببخشی 

اگه این زندگیو میخوای به جهت حفظش تلاش کنی یهو الکی الکی خراب نشه همه چی

هیچ مردی یک شبه تصمیم نمی گیره زندگیش رو خراب کنه . مگر اینکه از قبل برنامه چیده باشه . عزیزم مردها ...

بله شاید اسی خیلی پاپیچش شده هیچ مردی یک شبه کسی رو پیدا نمیکنه زنشو ول کنه حداقل حداقل دو سه ماه طول می‌کشه زنشم میگه اهل این کارا نیست

با من بحث نکنید لطفاً با من بحث نکنید 
فقط بهش گفتم چرا دیر اومدی هیچی نگفت گفتم خسته شدم با این رافتارات بریم مشاوره شاید اون راه حلی داد

عزیزم من حس می کنم یه جورایی همسرت خسته شده از بک سری از کارات ! 

جالا چی من. تو زندگیت نیستم که بدونم ! 

انگار حس می کنه تو زندگیش گیر افتاده .

تنها راه حلت اینه که برگردی و سر فرصت تنهایی بدون دخالت بقیه باهم حرف بزنید 

شاید مشگل مالی براش پیش امده ! یا هر چیز دیگه ای !،

دبگه هم پای خانواده ها رو وسط،نکشید مگه اینکه بخوای جتما جدا بشی! 

حتما تو ارامس حرف بزنید 

شاید چیرهایب هست که باید بهت بگه ولی نو دلش مونده  

خودت رفتارت با همسرت چطوره ؟؟ غر غرو یا تند هستی ؟  اون شب با همسرت چجوری بحث کردی؟  ...

غر غرو نیستم ولی زودرنجم و وقتی ناراحتم اولش ناراحتیمو میگم و بعدش دیگه نمیخوام باهاش حرف بزنم اونم میگه باد می‌کنی چرا قیافه میگیری 

نه از من اصلا نمی ترسه 

اون شب بهم گفت پاشو بریم خونه مادرم یا بریم بیرون تاب بخوریم من گفتم نه نمیام اونم پاشد زنگ زد به بابام و دیگه بدرفتاریاش شروع شد

2706