2752
2734
عنوان

شما با چنین شوهری چیکار میکنید جدا میشید یا زندگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 90 پست

به مادرت بگو یه شام درست کنه دعوت ش کنه ...جلوی روی شما و در حضور شما همسرت رو نصیحت کنه در حضورهمسرت شما رو نصیحت کنه ....یکی به نعل یکی به میخ ...دست هاتون رو بگذارم در دست هم...از این حرفهای احساسی که دخترم دست شما امانت ه ....شما عین پسر من هستید ...زندگی بالا پایین زیاد داره و راهی خونه تون کنه ...چون به پدرت بی احترامی کرده بهتره  پدرت صحبت نکنه ...اینم راه حل...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ترخدا بگرد 

من دقیق اسفند ماه همین اتفاق برام افتاد دقیق همین 

ولی من لج کردم مهریه گذاشتم اجرا 

اون بیشتر لج کرد 

دیگ چارهی نیست جز طلاق 

طلاق هم بی دلیل بالای ۴ سال طول میکشه 

عداب میکشی بگرد 

من اگ بگردم ب اسفند ماه مهریه اجرا نمیذاشتم برمگشتم 

شوهرتون آدم احساسی و فوق العاده حساسیه...

بعضیا هستن اگه خوبی میکنن تحمل کوچیک ترین ناراحتیو ندارن...و منم یک جورایی متاسفانه مثل شوهرتون هستم و میدونم اشتباهه...

بهترین برخورد با اینجور آدما نرمی و لطافتیه برای رفع سو تفاهم...تا به مرور زمان با پختگی حساسیت برطرف بشه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

خب حتما تو رفتارت خوب نبوده برعکس اون که خوب بوده اونم یهو همه رو جمع کرده یه جا سرت خالی کرده من نمی‌فهمم اصلا کسایی رو که یه طرفه به قاضی میرن میگن زیر سرش بلند شده باید رفتار شما هم بدونیم تا قضاوت کنیم 

غر غرو نیستم ولی زودرنجم و وقتی ناراحتم اولش ناراحتیمو میگم و بعدش دیگه نمیخوام باهاش حرف بزنم اونم ...

خوب عزیزم  اون خواسته کش نده گفته بریم بیرون اونوقت توگفتی بریم مشاوره بهش برخورده   بنظرم تورفتارهای شمام اشتباهاتی بوده

کار از کیک و هدیه گذشته اون خودش کارایی کرد که من بزارم برم اذیتم میکرد وگرنه من تو خونه نشسته بودم ...

سرت درد میکنه برای دعوا یا تحت تاثیر نی نی سایت بودی ک زنگ زدی ب پلیس، شوهرت خیلی خوبی داره خیلی ها. برای قرص کن ی ماه بد خلقی کردن شوهرت، پای پلیس رو باز کردی؟ والا کم مقصر نیستی

شوهرت میگه این زن ،اهل موندن نیست نیومده

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
شوهرتون آدم احساسی و فوق العاده حساسیه... بعضیا هستن اگه خوبی میکنن تحمل کوچیک ترین ناراحتیو ندارن. ...

آره خیلی احساسیه و کمبود محبت داره متاسفانه 

ولی وقتی ام عصبی میشه دیگه احساس ندار

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
آره خیلی احساسیه و کمبود محبت داره متاسفانه  ولی وقتی ام عصبی میشه دیگه احساس ندار

من پدرم تقریبا به این شکل بود و میدونم اذیت کننده هست...اینجور افراد ته قلبشون چیزی نیست و مهربونن ولی وقتی عصبیشون میکنید تمومی نفرت هایی که سالیان سال توی ذهن و دلشون بود تند تند جلو چشمتون میارن...

شما باید با اینجور افراد با ملایمت و حساسی جلو برید و زمانی که خیلی بهشون نزدیک شدید خواسته هاتونو بگید تا به مرور زمان این چیزا رفع بشه...

اگرم مشکلتون جدیه حتما خانواده درمانی پیش یک متخصص روانشناس برید

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2706