2752
2734
عنوان

ازهمینجادست مادرایی که بچه شیرخشک دارن بایدبوسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 119 پست

به نظرم بچه هایی که شیرخشک خوردن اون حرص و جوش و ناراحتی های مادر بهشون منتقل نمیشه،بزرگتر بشن از نظر روحی بهتر هستن،یه جا خونده بودم به بلوغ زودرس هم نمیرسن

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

مگه به شیر دادن بچه ها هم کار دارنو حرف میزنن ؟؟مثلا شیر مادر میده یکی یا یکی دیگه شیر خشک چه ربطی به بقیه داره؟

نامردا قبلا دعوا سر خانه داریو شاغل بودن بود کی اینو اضافه کردن به دعوا ها؟؟😐😂😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامانای هم که شیر خودشونو میدن همش باید به فکر خورد وخوراکشون باشه 

تازه گاهی اوقات بچه باشید مادر درست وزن نمیگیره

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
هیج تاثیری روی آینده نداره عزیزم . اینا همش چرندیاته

چرا داره شوهر من شیر خشک خورده بدنش بشدت ضعیفه همینطور شوهرخالم بالاخره شیر مادر فرق داره

تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
هیج تاثیری روی آینده نداره عزیزم . اینا همش چرندیاته

بله هیچ فرقی ندارن کلی پادتن و مواد خاص به بچه بدی یا پروتئین پرس شده 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
واقعا سخته من دوماه شیرخشک دادم ولی دست بوسی رو نیستم اگر شیر دارن‌ و به طفل معصوم نمیدن چون واقعا ت ...

من خودم شیرخشک خوردم فقط

و از بچگی درگیر نرمی مفاصل بودم

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀

تجربه هردوش رو داشتم 

هردو سخته ، اونم ضعفت میزنه وقتی شیر میخوره 

یه جا میری دردسره شیر دادن و..

کلا مادر بودن سخته

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
چرا داره شوهر من شیر خشک خورده بدنش بشدت ضعیفه همینطور شوهرخالم بالاخره شیر مادر فرق داره

اره من خودم شیر خشکی بودم خیلی ضعیفم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
من اگه خدا بهم بچه بده روزا شیر خشک میدم شبا شیر مادر

انشالله ک نصیبت بشه 

منم داشتم همین کارو میکردم ولی دیگه شیر خودم نخورد چون سیر نمیشد فقط فک بچه خسته میسد 

دل مرنجان که‌ ز هر دل به خدا راهی است 
من خودم شیرخشک خوردم فقط و از بچگی درگیر نرمی مفاصل بودم

بله همسر من نزدیک ۴۰ سالگی یک بیماری گرفت چند دکتر رفتیم ، دکتر آخر پرسید شیر مادر نخوردی؟ با تعجب گفتیم نه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706