2733
2734
عنوان

خونه مون بنام پدرشوهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 62 پست

خب عاقلانه اش اینکه بزنید بنام خودتون اون بنده ی خدام که میگید آدم بدی نیست پس حتما قبول میکنه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

به شوهرت یاد بده به باباش بگه میخوایید وام بگیرید خونه رو بزنه به نام شوهرت

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر من دوران مجردی خونه خرید چون مجرد بود بهش نمیدادن زد به نام پدرشوهرم.

بنده خدا میگفت تا زندنم به نام خودت بکن ولی ما گوش ندادین.

بعد مرگش نه اینکع کسی مدعی باشه ولی پدرمون در اومد از این اداره به اون اداره تا بنام زدیم.با کلی هزینه.انحصار وراثت رضایت وراث و...کلی داستان

اگردور از جون پدرشوهرت فوت کنه این خونه تقسیم میشه بین همه ... از این فاجعه تر ؟

اره خیلی بد میشه ولی شوهرم براش مهم نیست. از این گوه کاریا زیاد انجام داده. اون سال ۲۰۰ تومن وام داد به پسر خاله مامانش بدون اینکه به من بگه. قسطاشم همه رو خودش داد 

این جیزا تعارف بردار نیست بحث هم لازم نداره ، خیلی عادی و دوستانه بگه بابا رفتم محضر وقت گرفتم برای انتقال سند بی زحمت فلان روز بیا باهام کاراش رو انجام بدیم و بزنه به نام خودش

به شوهرتم خواستی بگی تو موقعیت خوب بهش بگو عزیزم این کار سند رو نباید امروز فردا کنیم انجام بدیم تموم شه

بشین با شوهرت صحبت کن.

بگو داریم بچه دار میشیم.

دیگه تنها نیستیم که راحت و بی خیال باشیم.

به بهونه وام یا تعویض خونه، خونه رو به نام جفتتون بزنین.

بعد یهو بگین واممون جور نشد.

ببین همسرت باید بفهمه خذای ناکرده اتفاقی واسه پدرش بیوفته، بردار محردش و مادرش میتونن ادعا کنن. 

بشین با شوهرت صحبت کن. بگو داریم بچه دار میشیم. دیگه تنها نیستیم که راحت و بی خیال باشیم. به بهون ...

شوهرم واقعا براش مهم نیست فکر میکنم البته فک کنم مطمئن نیستم چون خیلی وقته راجع به خونه باهاش حرف نزدم 

چطوری رو مخش کار کنم؟

بگو ما دیگه بچه داریم هر چی پول میدیم باید فردا برای آینده بومون باشه ، فردا بعد صدور بیست سال بابات طوری شد اون خونه رو دیگه بهت نمیدن ، الان برو به اسمت بزن 

2706